Meklēšanas forma

Neliels lietus 3 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no D
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

LLU lektors Laimonis Kūliņš saņem Zelta čiekuru

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien kultūras centrā «Siguldas devons» pasniegtas meža nozares Gada balvas «Zelta čiekurs 2018». Zelta čiekuru nominācijā «Par mūža ieguldījumu» saņēma ilggadējs LLU Meža fakultātes Kokapstrādes katedras mācībspēks Laimonis Kūliņš. «Universitātē ir manas mājas,» saņemot balvu, sacīja L.Kūliņš. Šogad aprit 53 gadi, kopš viņš strādā LLU.

Zemkopības ministrijā norāda, ka ilggadējais LLU mācībspēks L.Kūliņš ir viens no labākajiem koksnes līmēšanas speciālistiem Latvijā. LLU informē, ka L.Kūliņu balvai izvirzīja Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociācija, kas apliecina, ka nozares pārstāvji ir novērtējuši viņa darbību un devumu kokapstrādē.

«Ļoti lielu darbu ieguldījis kokrūpniecības nozares tehniskās literatūras sistematizācijā, tulkošanā un nodošanā nākamajām docētāju paaudzēm. Lektors ir viens no vislielākajiem speciālistiem par koksnes līmēm un koksnes līmēšanas procesiem Latvijā. Nemitīgi pilnveido un uzkrāj zināšanas par jaunākajām tendencēm koksnes līmēšanas jomā, kā arī sniedz atbalstu konsultāciju un padomu veidā kokrūpniecības nozares uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar koksnes līmēšanu. Viņa devums kokrūpniecības nozares attīstība tiek augstu novērtēts. Ar savu pārliecību, darba spējām un sirsnību lektors Laimonis Kūliņš ir ieguvis atzinību gan darba kolēģu, gan arī studentu vidū,» balvas pieteikumā raksta Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociācijas valdes loceklis Artūrs Bukonts.

Balva «Zelta čiekurs» ir ikgadēja meža nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā. Šogad balva pasniegta jau piecpadsmito reizi.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti