Meklēšanas forma

Apmācies 13 °C Viegls vējš, 2.7 m/s no D-DR
Piektdiena, 2019. gada 18. OktobrisVārda dienu svin: Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass

LLU aicina uz Atvērto durvju dienu

Jana Bahmane
22. martā LLU Jelgavas pilī un universitātes fakultātēs notiks Atvērto durvju diena. Topošajiem studentiem no pulksten 10 līdz 14 būs iespēja klātienē izzināt universitātes studiju programmas, karjeras iespējas un mūžizglītības kursu piedāvājumu, apskatīt studiju telpas un laboratorijas. Divas no astoņām LLU fakultātēm – Vides un būvzinātņu, kā arī Pārtikas tehnoloģijas fakultāte – Atvērto durvju dienā piedāvās iespēju piedalīties zināšanu pārbaudēs un pretendēt uz valsts finansētu studiju vietu.

Atvērto durvju dienas dalībnieki varēs klātienē satikt visu fakultāšu pārstāvjus un iepazīties ar sev interesējošo studiju piedāvājumu. Studenti un mācībspēki atbildēs uz jautājumiem par uzņemšanas prasībām, vienoto uzņemšanas sistēmu, valsts finansētajām studiju vietām un studiju maksu, stipendijām un kredītiem, kā arī sadzīvi studentu viesnīcās, brīvā laikā pavadīšanas iespējām. Līdztekus Jelgavas pilī notiks fakultāšu prezentācijas, kas sāksies pulksten 10.

Vides un būvzinātņu fakultātē notiks konkursi, kuru dalībniekiem būs iespēja pretendēt uz valsts finansētu studiju vietu programmās «Zemes ierīcība un mērniecība», «Būvniecība», «Vide un ūdenssaimniecība», kārtojot pārbaudījuma testu, bet programmas «Ainavu arhitektūra un plānošana» interesentiem notiks zīmēšanas olimpiāde. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā studiju programmā iegūs valsts finansētu studiju vietu. Programmu «Zemes ierīcība un mērniecība» un Vide un ūdenssaimniecība» konkursi Vides un būvzinātņu fakultātē Akadēmijas ielā 19 notiks no pulksten 12 līdz 16. Bet programmas «Būvniecība» konkurss turpat notiks no pulksten 12 līdz 14. Zīmēšanas konkurss programmā «Ainavu arhitektūra un plānošana» norisināsies pulksten 13 Vides un būvzinātņu fakultātē Rīgas ielā 22.

Savukārt Pārtikas tehnoloģijas fakultāte, kas piedāvā apgūt pamatstudiju programmas «Pārtikas kvalitāte un inovācijas», «Pārtikas produktu tehnoloģija» un «Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība», sniegs iespēju skolēniem piedalīties ķīmijas konkursā un pretendēt uz kādu no trīs budžeta vietām katrā no programmām. Konkurss Jelgavas pilī notiks pulksten 12.

Papildus Atvērto durvju dienas aktivitātēm LLU fakultātes piedāvā skolēniem iesaistīties izzinošās darbnīcās un nodarbībās, kas ir īpaši noderīgas tiem jauniešiem, kuri vēl nav pārliecināti par konkrēta studiju virziena izvēli. Pārtikas tehnoloģijas fakultāte šajā dienā piedāvā klasēm iespēju pašiem praktiski darboties fakultātes laboratorijās, lai iepazītu pārtikas un viesmīlības studijas. Interesentiem dalībai pasākumā jāpiesakās līdz 20. martam, rakstot e-pastu: gita.krumina@llu.lv. Līdzīgas nodarbības skolēnu grupām piedāvā visas LLU fakultātes. Informāciju par tām var atrast LLU mājaslapā

Savukārt Vides un būvzinātņu fakultāte  22. martā aicina skolēnus uz pirmo nodarbību «Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolā». Pieteikties Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolas nodarbībām var līdz 22. martam pa e-past vita.cintina@llu.lv vai vivita.pukite@llu.lv, norādot īsu aprakstu par sevi, kā arī to varēs izdarīt LLU Atvērto durvju dienas laikā Zemes pārvaldības un ģeodēzijas katedrā. Tāpat no 6. aprīļa sestdienās Vides un būvzinātņu fakultātē sāksies nodarbības Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolā. Interesenti pieteikties nodarbībām var līdz aprīlim pa e-pastu: sandra.gusta@llu.lv.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti