Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 22 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no DA
Svētdiena, 2019. gada 25. AugustsVārda dienu svin: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija, Patriks

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola saņems 697 eiro vērtu inventāru

www.jelgavasvestnesis.lv
Jau otro gadu «Viasat» dāvā līdzekļus piecām Latvijas skolām. Tie tika vākti pasākumā «Mīļumvakars», kurā «Viasat» darbinieki demonstrēja priekšnesumus, ko vērtēja kolēģi un žūrija, ziedojot finansējumu inventāra un mācību līdzekļu iegādei piecām Latvijas izglītības iestādēm, tostarp arī Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolai.

Līdzekļus Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolai vāca Guntis Nordmanis, deklamējot paša sacerētu dzejoli un iegūstot visvairāk līdzekļu – 697 eiro inventāra iegādei, informē «Viasat» sabiedrisko attiecību vadītāja Līna Kārkliņa.

«Mīļumvakars» ir viens no «Viasat» sociālās atbildības mērķiem – attīstīt un atbalstīt jaunos talantus jau skolas gaitās. Uzņēmuma darbiniekiem talantu pasākums un kopīgais dāvinājums skolām jau ir kļuvis par tradīciju un gaidītu «Viasat» saliedēšanās pasākumu. Visa iepriekšējā gada laikā kolēģi gatavojās un izraudzījās talantus pašu vidū, kuriem ar savu priekšnesumu tagad bija jāpārstāv sev sirdij tuvā mācību iestāde. Šogad atbalsts tiks sniegts Rīgas 94. vidusskolai, Balvu novada Stacijas pamatskolai, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolai, Cēsu Jaunajai skolai un Blīdenes pamatskolai, kopsummā mācību iestādēm novirzot līdzekļus 2302 eiro apmērā.

«Viasat» katrai izvēlētajai skolai piešķīra papildu naudas balvu, kā arī pasākuma laikā ikkatram viesim un «Viasat» darbiniekam bija iespēja piedalīties līdzekļu dāvinājumā.

Tuvākā mēneša laikā «Viasat» darbinieki dosies uz pārstāvētajām skolām, lai kopīgi nogādātu dāvinājumu bērniem. Katras mācību iestādes pārstāvji paši izraudzīsies un izlems, kāds inventārs vai mācību apguves līdzekļi tai visvairāk ir nepieciešami, lai attīstītu un veicinātu audzēkņu talantus un prasmes.

 

Pieci «Viasat» talanti, viņu izvēlētās mācību iestādes un iegūtais finansiālais atbalsts, par ko katra skola iegādāsies kādus līdzekļus talantu attīstīšanai:

Guntis Nordmanis pārstāvēja Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu ar pašsacerētu dzejoli – «Mīļā»; tika savākti 697 eiro.

Dairis Selderiņs pārstāvēja Rīgas 94. vidusskolu, repojot paša sacerētu repa dziesmu «Viasat»; tika savākti 236 eiro.

Edgars Kučiks pārstāvēja Balvu novada Stacijas pamatskolu un uzstājās ar savu grupu «Fools on Parade»; tika savākti 550 eiro.

Eduardo Balaševs-Samarskis pārstāvēja Cēsu Jauno skolu, dziedot dziesmu no grupas «Musiqq» repertuāra – «Silta sirds»; tika savākti 332 eiro.

Rūdolfs Baumanis pārstāvēja Brocēnu novada Blīdenes pamatskolu un uzstājās ar savu grupu «Rusted Wheel»; tika savākti 487 eiro.

Foto: no «Viasat» arhīva

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja JTV attēls

Drīzāk liekas ka JTV visa skola jāpārtaisa, jo sienās un grīdās ir plaisas... vai vismaz tās plaisas jāaiztaisa un jānosedz. Būtu labi ja atjaunotu skolai krāsu.
Lietotāja Mī un žē attēls

Man šķiet šai skolai netrūkst inventāra, bet gan pozitīvākas attieksmes no skolotāju un administrācijas puses pret bērniem un viņu vecākiem.
Lietotāja skolotāja attēls

Gunti, es ar Tevi lepojos! Kaut vairāk Tehnoloģijas vidusskolas skolēni atcerētos savu skolu arī darbos!
Lietotāja Gunti, mēs ar tevi lepojamies! attēls

Skolēni noteikti vēl vairāk atcerētos savu skolu, ja skolotāja viņus beigtu saukt par stulbeņiem un nesamazinās atdzīmes, tāpēc ka neesi viņas mīlulis. Guntim izskatās paveicās, konkrētie priekšmeti bija pie citiem skolotājiem.
Lietotāja skolotāja attēls

Jā, Guntim paveicās!

Pievienot komentāru