Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Jelgavas tehnikums gaida absolventus uz 50 gadu jubilejas salidojumu

Anda Dzenža
28. septembrī Jelgavas tehnikumā notiks skolas 50 gadu jubilejai veltīts salidojums. Uz to aicināti absolventi, pedagogi un darbinieki. Reģistrēšanās salidojumam sāksies pulksten 15.30, bet pasākuma programma – pulksten 17. Salidojumam nepieciešams pieteikties līdz 20. septembrim.

Jelgavas tehnikuma direktore Janīna Rudzīte stāsta, ka ir pagājuši 50 gadi, kopš dibināts Jelgavas tehnikums, kura nosaukums ir daudzkārt mainījies. Šim notikumam par godu viena no tehnikuma darbiniecēm par skolu ir uzrakstījusi grāmatu, kurā atmiņās un stāstos apkopota salīdzinoši skopā informācija par skolas sākuma periodu. Abi notikumi ir svinību vērti, tāpēc tiek rīkots salidojums. Šis būs skolas otrais salidojums pēc tehnikuma vērienīgās rekonstrukcijas.

«Svinīgo pasākumu aktu zālē sāksim ar grāmatas «Jelgavas tehnikumam 50» prezentēšanu. Pēc svinīgās daļas salidojuma dalībniekus priecēs koncerts, ikviens varēs doties ekskursijā pa skolu, satikties ar skolotājiem un klašu audzinātājiem. Salidojums noslēgsies ar balli, kurā priecēs dzīvā mūzika,» salidojuma norisi atklāj J.Rudzīte.

Uz salidojumu visi absolventi lūgti ņemt līdzi fotogrāfijas, kas varētu papildināt skolas virtuālo muzeju.

Salidojumam iespējams pieteikties Jelgavas tehnikuma kancelejā pa tālruni 63025605 darba dienās no pulksten 8.30 līdz 17 vai rakstot pa e-pastu info@jelgavastehnikums.lv. Pasākuma apmeklētājiem jāveic dalības maksa, kas ir 10 eiro. To iespējams veikt skaidrā naudā salidojuma dienā, reģistrējoties pasākumam, vai līdz 20. septembrim ar pārskaitījumu uz skolas bankas kontu LV45TREL7150260005000. Viesi aicināti ierasties ar groziņiem. Pasākuma laikā darbosies mobilā fotostudija.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Viesis attēls

"Pasākuma apmeklētājiem jāveic dalības maksa, kas ir 10 eiro." Pasākuma organizatori, kas vispār ir "iespiests saknē"? Par dalību jubilejas svinībās arī maksājat naudu? Par ko?
Lietotāja Viesis attēls

"Pasākuma apmeklētājiem jāveic dalības maksa, kas ir 10 eiro." Организаторы мероприятия, что вообще "охренели в корень"? За участие в юбилейном торжестве ещё и деньги платить? За что?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti