Meklēšanas forma

Lietus 21 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 19. AugustsVārda dienu svin: Melānija, Imanta

Jelgavas 6. vidusskolā ciemosies starptautiska projekta partneri

www.jelgavasvestnesis.lv
Jau otro gadu pēc kārtas Jelgavas 6. vidusskola īsteno Erasmus projektu «Effective Communication – A Successful Future Life», kura partneri ir pedagogi no Bulgārijas, Polijas, Čehijas, Slovēnijas, Portugāles, Slovākijas, kas no 10. līdz 14. oktobrim viesosies skolā.

Projekta mērķis ir veicināt izpratni par efektīvas komunikācijas un sadarbības nozīmi veiksmīgas dzīves veidošanai nākotnē. Mērķauditorija ir skolēni, vecāki, pedagogi, kas diskusiju, aptauju un izpētes rezultātā veido bukletus ar ieteikumiem, kā, darbojoties visiem kopā, panākt, lai bērns spēj komunicēt ar draugiem, izprot vecākus un sadarbojas ar skolotājiem un nākotnē kļūst par pašpietiekamu, veiksmīgu cilvēku,

Ciemojoties skolā, paralēli diskusijām un stundu vērojumiem ir ieplānota tikšanās ar Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieku Aigaru Rubli, saruna ar Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra direktores vietnieci Skaidrīti Bukbārdi, kā arī Latvijas rudens dabas un garšas baudīšana, iepazīšanās ar Jelgavu, Rīgu, Jūrmalu un Rundāles pili.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti