Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 15. SeptembrisVārda dienu svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Divi LLU studenti saņēmuši pirmo Būvindustrijas balvu nominācijā «Gada students»

Ritma Gaidamoviča
Otrdienas vakarā VEF Kultūras pilī aizvadīta «Būvindustrijas lielās balvas 2019» laureātu apbalvošanas ceremonija, kurā sumināti būvniecības nozares profesionāļi. Pirmo reizi sveikti arī uzvarētāji nominācijā «Gada students» un šo titulu un naudas balvu ieguva divi LLU Vides un Būvzinātņu fakultātes studenti – Edvīns Grants un Sintija Neščadima.

Konkursa organizatori Latvijas Būvinženieru savienība informē, ka titulam «Gada students» pavisam šogad bija pieteikti seši izcilākie absolventi no LLU un Rīgas Tehniskās universitātes. Vērtētājiem pēc tikšanās ar pretendentiem bija grūti izvēlēties vienu labāko, tādēļ titulu un balvu šogad saņēma divi pretendenti.

Jāpiebilst, ka Atzinības rakstu un speciālo balvu apbalvošanas ceremonijā piešķīra Jelgavas uzņēmuma «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» projektu un būvdarbu vadītājam Jānim Alksnim.

Būvindustrijas lielā balva pasniegta kategorijā «Mūža ieguldījums būvindustrijā», kategorijā «Gada inženieris/arhitekts» un «Gada jaunais arhitekts». Ar visiem balvas un Atzinības rakstu saņēmējiem var iepazīties mājaslapa www.lielabalva.lv.

Būvindustrijas lielās balvas ceremoniju organizē Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti