Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 14 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Otrdiena, 2019. gada 22. OktobrisVārda dienu svin: Īrisa, Irīda, Airisa

Centrā «Mācos mācīties» notiks Atvērto durvju diena

Emīls Rotgalvis
11. oktobrī Jelgavas pirmsskolas izglītības iestāde un attīstības centrs «Mācos mācīties» par godu savai pirmajai dzimšanas dienai ikvienu interesentu aicina uz atvērto durvju dienu. Kā informē centra dibinātāja Baiba Blomniece-Jurāne, tajā apmeklētāji varēs iepazīties ar iestādes darbību, uzzināt par sociālo uzņēmējdarbību, kā arī apmeklēt bezmaksas seminārus.

Atvērto durvju diena ilgs no pulksten 12 līdz 15. Trīs stundu garumā ar izglītojošiem semināriem uzstāsies vairāki speciālisti. Tenisa treneris Kristaps Mednis stāstīs par koordinācijas un kustību nozīmi bērnu attīstībā, ar sajūtu nozīmi cilvēka dzīvē iepazīstinās Vineta Štube, bet noslēgumā semināru par efektīvu mācīšanos vadīs B.Blomniece-Jurāne. Pasākuma noslēgumā apmeklētājiem tiks dota iespēja apskatīt centru un sarunāties ar satiktajiem speciālistiem.

«Pirmā dzimšanas diena – tas vienmēr ir tik aizraujoši! Centra audzēkņu skaits ir manāmi pieaudzis. Šajā mācību gadā bērnudārza gaitas iestādē uzsāka 55 bērni. Tāpat iestādes telpās mājvietu ir atradis attīstības centrs, kur tiek piedāvātas attīstošas un veselību veicinošas nodarbības. Jāatzīst, ka šobrīd šī ir vienīgā vieta Jelgavā, kur var saņemt individuālās nodarbības baseinā ar fizioterapeitu vai peldēšanas treneri,» stāsta B.Blomniece-Jurāne.

Lai stiprinātu pedagogu un speciālistu kompetences, iestādē tiek rīkoti arī bezmaksas iepazīšanās semināri. Tāpat regulāri tiek organizētas apmācības un sniegts atbalsts speciālistiem bērnu attīstošās Barboletas metodes izmantošanā. Šī metode ļauj bērniem apgūt mācību vielu kustībā, izmantojot līdzsvara platformu. Sākot ar šī gada rudeni, attīstības centrā bērniem tiks sniegta iespēja ar metodes palīdzību apgūt arī angļu valodu.

Foto: no «Jelgavas Vēsnteša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Atvērto durvju diena  attēls

Papildu informäcija par seminäriem un pieteikšanās šajä saitē https://forms.gle/ikWTd7vnN551MX7AA

Pievienot komentāru