Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Bērni «Sprīdītī» varēs atgriezties 7. janvārī

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde «Sprīdītis» savus audzēkņus bērnudārzā gaidīs jau 7. janvārī.

«Šobrīd bērnudārza iekštelpās vēl tiek veikti pēdējie darbi, lai 2. janvārī iestādē varētu atgriezties «Sprīdīša» personāls, kas šobrīd strādā citās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs. Paredzēts, ka personāls dažu dienu laikā sakārtos vidi mācību procesam, un jau 7. janvārī «Sprīdītī» atpakaļ tiek gaidīti visi šīs iestādes audzēkņi,» stāsta Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sarmīte Joma. Viņa norāda, ka telpas būs sagatavotas, lai bērni drošā un atbilstošā vidē atsāktu mācību procesu, taču iestādes teritorijā būs vēl jārēķinās ar atsevišķiem ierobežojumiem. «Ņemot vērā to, ka šobrīd iestājušies būvdarbiem nepiemēroti laikapstākļi, līdz pavasarim atlikta «Sprīdīša» ēkas fasādes krāsošana un teritorijas labiekārtošanas darbi – piebraucamā ceļa bruģēšana un apmaļu izbūve,» skaidro Jelgavas pilsētas Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes projektu vadītāja Aiga Anitena.

S.Joma stāsta, ka tie «Sprīdīša» bērnu vecāki, kuru bērni apmeklē kādu no citām pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, par to, ka 7. janvārī jāatgriežas «Sprīdītī», tiek informēti ar šo iestāžu starpniecību, bet ar tiem vecākiem, kuru bērni neapmeklē bērnudārzu, «Sprīdīša» vadītāja sazināsies personīgi.

«Jelgavas Vēstnesis» jau rakstīja, ka «Sprīdītī» tiek īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts – nosiltināta ēkas fasāde, nomainīti visi logi un ārdurvis, izbūvēts jauns divslīpju jumts un veikti vēl citi darbi. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 1 268 728,20 eiro, no tām 396 762 eiro ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 42 898,09 eiro ir valsts budžeta dotācija, savukārt 829 068,11 eiro – Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti