Meklēšanas forma

Lietus 21 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 19. AugustsVārda dienu svin: Melānija, Imanta

Uzņēmums meklē telpas Jelgavā

Ilze Knusle-Jankevica
Kosmētikas ražošanas uzņēmums meklē telpas Jelgavas centrā. Vēlamā platība – ap 120–160 kvadrātmetriem, informē Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone.

Uzņēmums meklē izremontētas, vēlams mēbelētas telpas pēc iespējas tuvāk pilsētas centram. Atrašanās vieta: no 1. līdz 4. stāvam – ar nosacījumu, ka ēkā ir lifts, ja telpas atrodas augstāk par pirmo stāvu.

Uzņēmumam būs vajadzīga biroja telpa ar piecām darbavietām (var būt dalīta), laboratorijas /ražošanas telpa ar atsevišķu ūdens pieslēgumu un novades mezglu, noliktavas telpa gatavajai produkcijai. Tāpat ir prasība, lai telpās būtu elektrība, apkure, siltais, aukstais ūdens, sanitārais mezgls, vēlams, iebūvēta kondicionēšanas sistēma, iespēja pieslēgt internetu, lifts, ja telpas atrodas augstāk par pirmo stāvu, jābūt iespējai piebraukt transportam. Uzņēmumā uzsver, ka ražošana nerada trokšņus, piesārņojumu vai apdraudējumu.

Piedāvājumus, norādot telpu atrašanās vietu, kontakttālruņa numuru un e-pasta adresi, lūgums sūtīt L.Miķelsonei pa e-pastu Liga.Mikelsone@zrkac.jelgava.lv. Papildu jautājumu gadījumā var sazināties ar L.Miķelsoni pa tālruni 63012155.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru