Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.9 m/s no A-DA
Trešdiena, 2019. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna, Vigo

Uzņēmējiem stāstīs par sadarbības iespējām ar NVA

www.jelgavasvestnesis.lv
26. martā pulksten 13 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiālē Skolotāju ielā 3 notiks seminārs «NVA pakalpojumi darba devējiem, CV un vakanču portāla izmantošana, vakanču reģistrēšana». Uz informatīvo bezmaksas pasākumu aicināti uzņēmēji.

Semināra gaitā no pulksten 13 līdz 15 NVA pārstāvji uzņēmējus iepazīstinās ar vairākām sadarbības iespējām. Pasākuma ieskaņā speciālisti runās par CV un vakanču portāla izmantošanu, tostarp vakanču reģistrēšanu un darbinieku atlasi. Interesentiem būs arī iespēja uzzināt par dažādiem Eiropas Sociālā fonda projektiem un to ieguvumiem. Piemēram, semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar ESF projekta «Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem» nodarbinātības pasākumu «Pasākums noteiktām personu grupām» norisi un ieguvumiem, kā arī ESF projekta «Atbalsts bezdarbnieku izglītībai» pasākumiem «Praktiskā apmācība pie darba devēja» un «Apmācība pēc darba devēja pieprasījuma». Tāpat seminārā speciālisti uzņēmējus iepazīstinās ar nodarbinātības pasākumu vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Savukārt semināra noslēgumā no pulksten 14.10 līdz 15 notiks diskusija par aktuāliem jautājumiem.

Interesenti aicināti informēt par savu dalību pasākumā, rakstot pa e-pastu julija.lovkova@nva.gov.lv. Papildu informāciju par pasākumu var saņemt pa tālruni 63026686 vai 28664379.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru