Meklēšanas forma

Skaidras debesis 24 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no Z-ZA
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Tirgotāji var pieteikties Piena, maizes un medus svētkiem

Jana Bahmane
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Kultūra» aicina piena, maizes un medus produktu ražotājus un tirgotājus, kā arī amatniekus, kuru ražojumi izmantojami šo produktu pārstrādē, uzglabāšanā un servēšanā, pieteikties XVIII Vispārējo Piena, maizes un medus svētku gadatirgum, kas Hercoga Jēkaba laukumā notiks 25. augustā. Pieteikumus var iesniegt līdz 16. augustam.

Svētku nolikumā teikts, ka pieteikumus gadatirgum var iesniegt individuālie un rūpnieciskie piena, maizes un medus produktu ražotāji, pārstrādātāji un tirgotāji, kā arī citu pārtikas produktu ražotāji un tirgotāji, kuri ražošanas procesā izmanto šos produktus, izņemot alkoholisko dzērienu, popkorna, cukurvates, virpuļkartupeļu tirgotājus. Tāpat gadatirgū aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji un individuālie komersanti, kuru piedāvātā produkcija izmantojama piena, maizes un medus produktu pārstrādē, uzglabāšanā un servēšanā.

Pieteikt savu dalību gadatirgū interesenti elektroniski var līdz 16. augustam vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas, aizpildot pieteikuma veidlapu

Vairāk informācijas – pasākuma nolikumā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti