Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Stāstīs par pārdošanas mākslu klātienē un digitālajā vidē

Anastasija Miteniece
23. un 24. janvārī Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas gaitā Jelgavā notiks divu dienu bezmaksas semināri uzņēmējiem – interesenti varēs apgūt un papildināt zināšanas produktu un pakalpojumu pārdošanā, tostarp digitālajā vidē. Semināriem iepriekš jāpiesakās, norāda Zemgales Plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālists Juris Kālis.

Seminārs trešdien, 23. janvārī, sāksies pulksten 9.30, un uzņēmējus uzrunās Pārdošanas skolas dibinātājs un vadītājs Jānis Veiliņš. Pirmajā daļā viņš runās par ķermeņa valodu, sarunas ritmu, tempu un tonalitāti, dažādām komunikācijas tehnikām un prezentācijas prasmēm saskarsmē ar klientu produkta pārdošanas laikā, bet semināra otrajā daļā varēs uzzināt par cenas noturēšanas un kaulēšanās mākslu, jauniem klientu piesaistes kanāliem un metodēm, laika un darba plānošanas veidiem, pārdošanas un klientu apkalpošanas atšķirībām un citām tēmām.

Savukārt ceturtdien, 24. janvārī, no pulksten 9.30 interesentus izglītos par pārdošanu digitālajā vidē. Uzņēmumu «Trip This» un «Urban Food Latvia» līdzdibinātāja Evita Mežezera pievērsīsies jautājumiem par pārdošanas kanāliem digitālajā vidē, sociālo mediju komunikāciju un reklāmu, datu analītiku, produkta vai pakalpojuma mērķauditorijas definēšanu, klientu vēlmju noteikšanu un sludinājumu portālu pienesumu. Semināra izskaņā dalībniekiem būs arī praktiskais darbs.

Abas mācību dienas – 23. un 24. janvārī – semināri notiks Zemgales Plānošanas reģiona Semināru zālē Katoļu ielā 2b, 2. stāvā. Mācības ilgs no pulksten 9.30 līdz 16, un tām iepriekš jāpiesakās, elektroniski aizpildot reģistrācijas formu. Jāpiebilst, ka pieteikties var gan vienam, gan abiem semināriem.

Papildu informāciju iespējams saņemt pa tālruni 29736468 vai e-pastu anita.diebele@zpr.gov.lv.

Jāpiebilst, ka mācības notiek «Interreg V-A» Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta «Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā»/«Business support» gaitā.

Foto:www.contactcathy.com

Viedokļi

Pievienot komentāru