Meklēšanas forma

Apmācies 11 °C Lēns vējš, 4.8 m/s no A-DA
Otrdiena, 2019. gada 15. OktobrisVārda dienu svin: Eda, Hedviga, Helvijs

Šokolādes rūpnīca partneriem sūtīs īpašus sveicienus no Jelgavas

Ilze Knusle
Uzņēmums «Chocolette Confectionary», kas ražo zīmola «Red» šokolādi, izstrādājis pastkarti ar Jelgavas objektiem, ko plāno dāvināt saviem sadarbības partneriem.

«Šī ideja radās mūsu ģenerāldirektorei Natālijai Morozovai, kura pati ir kaislīga pastkartīšu kolekcionētāja. Reiz, kad viņa bija atgriezusies no ceļojuma ar kārtējo akvareļu krāsu paskarti, dzima ideja par uzņēmuma pastkartes izveidi,» stāsta «Chocolette Confectionary» Baltijas lielo klientu pārdošanas vadītājs Mihails Reinvalds.

Pastkarte tapa sadarbībā ar Jelgavas mākslas studiju «Grafita». Studijas īpašniece Kristīne Graudule-Putniece stāsta, ka šokolādes fabrika vēlējās atklātnīti, kurā tiktu parādīti Jelgavas skaistākie objekti. «Patiesībā Jelgavā ir ļoti daudz brīnišķīgu objektu, bet, tā kā pastkartes formāts ir tikai 10x14 centimetri, bija jāizlemj, tieši kurus objektus parādīsim. Kopīgi nolēmām, ka būs Jelgavas pils blakus Lielupei, kas, manuprāt, ir Jelgavas vizītkartes skats, iebraucot pilsētā, un Svētās Trīsvienības baznīcas tornis un Jelgavas Sv.Simeona un Sv.Annas pareizticīgo katedrāle, parādot, cik lieliski arhitektūras pieminekļi pie mums ir,» atklāj māksliniece, sakot paldies uzņēmumam par uzticēšanos un ļaušanu brīvi strādāt, kas radoša procesā ir ļoti svarīgi. Pastkarte ir zīmēta ar akvareļu krāsām, kontūras izceļot ar smalko tušas flomāsteru jeb rapitogāfu.

Savukārt uzņēmuma pārstāvis norāda, ka uzņēmums ir gandarīts, ka pastkarte tapusi tieši Jelgavā, kas ir arī šokolādes fabrikas lokācijas vieta. «Mēs esam lepni būt daļa no Jelgavas, Latvijas un gribam to izrādīt arī ārpus Latvijas robežām,» piebilst M.Reinvalds.

Foto: no «Grafitas» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti