Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Seminārā uzņēmējiem – par digitālo mārketingu

Anastasija Miteniece
14. maijā no pulksten 10 līdz 12 Viesnīcā «Zemgale» Skautu ielā 2 notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales nodaļas organizētais seminārs par digitālo mārketingu, kura gaitā interesenti varēs uzzināt atbildi uz jautājumu – vai automatizācija «izglābs» digitālā mārketinga nākotni? Tāpat pasākuma dalībniekus informēs par to, kā gūgles reklāmas izmaksas kļuvis iespējams daļēji atgūt ikvienam uzņēmējam.

Seminārā jomas eksperte «RealWeb Latvia» valdes locekle Velta Mestere stāstīs par gūgles reklāmu jaunajām automatizācijas iespējām, kā arī dalīsies pieredzē automatizācijas izmantošanā: kādas tās ir, kas jāņem vērā, ar ko jārēķinās, kā jāvērtē rezultāti.Tāpat seminārā varēs uzzināt par iespēju atgūt daļu no gūgles reklāmā ieguldītajiem naudas līdzekļiem, optimizējot reklāmas izmaksas un padarot pieejamāku gūgles reklāmu jebkuram uzņēmumam.

Dalība seminārā LTRK biedriem vienam uzņēmuma pārstāvim ir bez maksas, savukārt katram nākamajam – 15 eiro plus PVN. Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalības maksa ir 20 eiro plus PVN.

Reģistrēties semināram iespējams pa tālruni 28646086 vai e-pastu jelgava@chamber.lv.

Foto: fangdigital.com

 

Viedokļi

Pievienot komentāru