Meklēšanas forma

Neliels lietus 6 °C Mēreni stiprs vējš, 8.3 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Seminārā stāstīs par iespēju saņemt finansējumu

Ritma Gaidamoviča
3. oktobrī no pulksten 15 līdz 17 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā notiks informatīvs seminārs «Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas finansiālam atbalstam». Uz semināru aicināti mākslas pārstāvji, valsts un pašvaldību darbinieki, NVO pārstāvji, studenti, skolēni un pasniedzēji. Semināram lūgums iepriekš pieteikties.

Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā komunikācijas padomniece Inga Puriņa stāsta, ka seminārā varēs uzzināt informāciju par finansiālo atbalstu, ko sniedz dažādas Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas. Programma «Valsts administrācija» atbalsta ierēdņu un amatpersonu pieredzes apmaiņu veiksmīgu risinājumu aizgūšanai un sadarbības tīklu veidošanai. Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmu mērķis ir sadarbības veicināšana starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu nevalstiskām organizācijām, bet programma «Nordplus» atbalsta izglītības projektus, kas veicina zināšanu ieguvi, apmaiņu un sadarbības tīklu veidošanu. Seminārā uzstāsies Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomniece Daina Mežecka un Valsts Izglītības attīstības aģentūras Starptautiskās sadarbības programmu nodaļas vecākais projektu vadītājs Linards Deidulis.

Jāpiebilst, ka informatīvais seminārs ir bez maksas, bet interesentiem lūgums iepriekš reģistrēties tiešsaistē.         

Semināru organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā un tas tiek organizēts Ziemeļvalstu dienu Jelgavā ietvaros.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka oktobrī Ziemeļvalstu vēstniecības Latvijā, Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā un Dānijas Kultūras institūts Igaunijā, Latvijā un Lietuvā organizē Ziemeļvalstu dienas Jelgavā, lai veidotu ciešāku sadarbību ar Jelgavas pilsētas pašvaldību, stiprinātu reģionālo sadarbību, veidotu regulāru un koordinētu dialogu un rastu iespēju dalīties ar Ziemeļvalstu labās prakses piemēriem.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti