Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Seminārā izglītos par Trauksmes celšanas likumu

www.jelgavasvestnesis.lv
17. septembrī pulksten 10 viesnīcā «Zemgale» Skautu ielā 2 notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales nodaļas organizēts seminārs «Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?». Dalība pasākumā – bez maksas.

No 1. maija cīņai pret korupciju, nolaidīgu rīcību, cilvēktiesību un citiem sabiedrības interešu pārkāpumiem darba vidē nodrošināts atbalsts – Trauksmes celšanas likums. Likums nosaka, ka visās valsts iestādēs, kā arī uzņēmumos, kuros strādā vismaz 50 darbinieku, no 1. maija jābūt iekšējās trauksmes celšanas kanāliem.

Seminārā interesenti runās par to, kas ir trauksmes celšana, kādus ieguvumus tā sniedz uzņēmumiem un sabiedrībai, kā arī – par ko var un vajag celt trauksmi. Pārrunāti tiks arī aktuālākie jautājumi par iekšējā trauksmes celšanas mehānisma ieviešanu, raksturīgākajiem pārkāpumiem un veidiem, kā tos risināt. Lai veicinātu pieredzes apmaiņu un diskusiju, semināra dalībnieki aicināti apdomāt piemērus saistībā ar trauksmes celšanu, kas balstīti pašu pieredzē.

Semināru vadīs Valsts pārvaldes politikas departamenta eksperte viena no Trauksmes celšanas likuma autorēm Inese Kušķe. Reģistrēties bezmaksas pasākumam iespējams rakstot pa e-pastu jelgava@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 28646086.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru