Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Rīt un parīt – «Uzņēmēju dienas Zemgalē»

Ilze Knusle
Piektdien un sestdien, 26. un 27. aprīlī, Zemgales Olimpiskajā centrā notiks izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē».

Šogad akcents likts uz uzņēmumiem kā darba devējiem, tāpēc pasākuma pirmajā dienā būs uzņēmumu izstāde, biznesa forums par jaunu domāšanas veidu uzņēmuma attīstīšanai un ekspertu diskusija par inovāciju nepieciešamību un pārmaiņu vadību. Savukārt interesenti, kuri meklē savu vietu darba tirgū, varēs iesaistīties seminārā par to, kādi darbinieki nākotnē būs nepieciešami, apmeklēt Vakanču gadatirgu vai piedalīties ātrajos randiņos.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 130 dalībnieku – uzņēmumi no Jelgavas, tuvējās apkaimes, citām Latvijas vietām un Lietuvas, izglītības iestādes, pašvaldību un valsts iestādes. Tradicionāli katrs domā, kā sevi labāk parādīt, piesaistot apmeklētāju uzmanību, tāpēc, lai veicinātu radošumu, arī šogad tiks apbalvoti tie, kuri īpaši padomājuši par savu tēlu un vizuālo identitāti. Apbalvošana notiks 27. aprīlī pulksten 13, un dalībniekus godinās piecās nominācijās: «Labākā reklāma», «Labākā pārdošanas komanda», «Ģimenei draudzīgākais stends», «Inovatīvākais dalībnieks» un «Ekstravagantākais dalībnieks».

Sestdiena vairāk būs veltīta izklaides pasākumiem – muzicēs popgrupas «Karameles» un «Noslēpums», Jelgavas popkoris un Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubs, bet deju priekšnesumus demonstrēs kluba «Dejovisi.lv» pārstāvji.

Abas dienas būs apskatāma arī «Mini zoo» trušu pilsētiņa, tehnika, bērni varēs apmeklēt radošās darbnīcas, Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi piedāvās meistarklases un degustācijas, publiku ar savu produkciju iepazīstinās skolēnu mācību uzņēmumi, savukārt mājražotāji un amatnieki pašu radīto piedāvās gadatirgū.

Piektdien pasākums notiks no pulksten 10 līdz 18, bet sestdien – no pulksten 10 līdz 17. Apmeklētājiem ieeja ir bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti