Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 6 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Otrdiena, 2019. gada 19. NovembrisVārda dienu svin: Elizabete, Liza, Līze, Betija

Rīko tiešsaistes karjeras dienu

www.jelgavasvestnesis.lv
Ceturtdien, 7. novembrī, pulksten 19.30 pēc Latvijas laika norisināsies Tiešsaistes karjeras diena, kuras laikā tiešraidē «feisbukā» tiks piedāvātas darba devēju prezentācijas par šobrīd aktuālajām darba iespējām Latvijā. Šāds formāts izvēlēts, lai nodrošinātu dialogu īpaši ar tiem latviešiem, kas šobrīd dzīvo ārpus Latvijas, bet vēlētos atgriezties.

Prezentācijas notiks kustības «Latvija strādā» feisbuka lapā un tajās kopumā 14 Latvijas darba devēji no privātā un publiskā sektora stāstīs par sevi un piedāvātajām darba vietām, kā arī tiešraides laikā atbildēs uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem. Dalībnieku vidū ir tādi uzņēmumi kā «AirBaltic», banka «Citadele», «Swedbank», «Tele2» un «Evolution Gaming», lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība «Latraps» un «Valmieras stikla šķiedra», valsts akciju sabiedrība «Valsts nekustamie īpašumi» un Nacionālie bruņotie spēki. Darba devēji piedāvās dažādas vakances, piemēram, klientu konsultantiem, noliktavas darbiniekiem un ražošanas operatoriem rūpnīcā, projektu vadītājiem, arhitektiem un programmētājiem.

Papildu informāciju par pasākumu iespējams uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem «Latvija strādā» feisbuka lapā, kurā pēc tiešraides beigām būs pieejams arī prezentāciju ieraksts.

Sociālā kustība «Latvija strādā» ir uzņēmuma «Tele2» iniciatīva, kurā Latvijas darba devēji aicināti aktīvi iesaistīties reemigrācijas veicināšanā. Katrs darba devējs, kas iesaistās kustībā, publiski apņemas realizēt vismaz viena aizbraukušā atgriešanos Latvijā. Kustības mērķis ir ilgtermiņā Latvijā atgriezt vismaz tūkstoti darbinieku no vairāk nekā 170 tūkstošiem Latvijas valstspiederīgo, kuri šobrīd strādā vai mācās ārzemēs. Šobrīd kustībā ir iesaistījušies jau 108 darba devēji no privātā un valsts sektora.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti