Meklēšanas forma

Neliels lietus 10 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Pilsētas uzņēmējām iespēja popularizēt savu uzņēmumu

Ritma Gaidamoviča
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) līdz 25. septembrim aicina atsaukties Jelgavas pilsētas uzņēmējas sievietes, kuras vēlētos ievietot informāciju par savu uzņēmumu un ražotajiem produktiem starptautiskā katalogā, kas dos iespēju meklēt jaunus sadarbības partnerus ārvalstīs.

ZRKAC ir iesaistījies projektā «Uzņēmējdarbība, sievietes un atbalsts: sieviešu uzņēmēju resursu centru tīkls Latvijas un Krievijas pierobežu rajonos». Projekta gaitā šobrīd tiek gatavots starptautisks katalogs par uzņēmējām sievietēm un viņu piedāvāto produkciju vai pakalpojumiem, kas jau no 17. līdz 19. oktobrim tiks prezentēts starptautiskās konferences «Austrumi un Rietumi tiekas Sanktpēterburgā» dalībniekiem.

«Šī ir lieliska iespēja pilsētas uzņēmējām, ja tiek domāts par starptautiska tirgus iekarošanu. Šajā starptautiskajā konferencē Sanktpēterburgā piedalīsies uzņēmēji un uzņēmējdarbības atbalsta struktūrvienību speciālisti no 25 pasaules valstīm,» stāsta ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone, uzsverot, ka starptautiskais katalogs ir labs kanāls, kā Jelgavas uzņēmējām pastāstīt par sevi pasaulei. Viņa norāda, ka Jelgavai nav noteikts limits, par cik uzņēmumiem informāciju var iekļaut katalogā. «Protams, mēs nevaram apgalvot, ka, ievietojot informāciju katalogā, uzreiz būs taustāms rezultāts un Jelgavas uzņēmējas saņems pasūtījumus. Pēc pieredzes, ārzemnieki ļoti izpēta tirgu, izzina informāciju par ražotāju, veic pārrunas un tikai tad ir gatavi uzsākt sadarbību. Tas ir diezgan laikietilpīgs process, bet, ja nepamēģināsi, nezināsi,» atzīst L.Miķelsone.

Jāpiebilst, ka informācijas ievietošana katalogā ir bezmaksas pasākums. Uzņēmējai vien būs jāsagatavo īss informācija par uzņēmumu.  

Pieteikties sava uzņēmuma informācijas izvietošanai starptautiskajā katalogā var, zvanot pa tālruni 63012155 vai rakstot pa e-pastu: liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti