Meklēšanas forma

Lietus 21 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 19. AugustsVārda dienu svin: Melānija, Imanta

Meklē darbiniekus celtniecībā un ceļu būvē

www.jelgavasvestnesis.lv
Nodarbinātības valsts aģentūras aktualizētajā vakanču apkopojumā dominē vakances celtniecībā un ceļu būvē. Dažādas darba iespējas ir arī ražošanas uzņēmumos.

Četras vakances ir metālapstrādes uzņēmumā «Locitech production», kas atrodas Viskaļu ielā Jelgavā un nodarbojas ar metālapstrādi un dizaina interjera priekšmetu un mēbeļu izgatavošanu. Šis uzņēmums aicina darbā tāmētāju, mēbeļu konstruktoru, mehāniķi un noliktavas darbinieku. Tāpat četras vakances ir «Jelgavas tipogrāfijā» un divas – tās meitas uzņēmumā «Balta eko». Uzņēmums «Koncepts AJ» aicina darbā ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montieri un inženierkomunikāciju montieri, savukārt elektromontiera darbs tiek piedāvāts vairākos ražošanas uzņēmumos. Tomēr vislielākais piedāvājums šobrīd ir celtniecībā un ceļu būvē, piemēram, «Ceļu būves uzņēmums «Igate»» reģistrējis piecas vakances.

Vēl šobrīd ir pieprasījums pēc darbiniekiem sabiedriskās ēdināšanas sektorā – darbs tiek piedāvāts maizniekam, pavāram, konditoram, viesmīlim, trauku mazgātājam, bufetē. Tāpat vairāki uzņēmumi meklē apsardzes darbiniekus un sāk parādīties sludinājumi sezonāla rakstura darbam, piemēram, tiek meklēts pārdevējs degvielas uzpildes stacijā uz vasaru.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru