Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 7.6 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Līdz pulksten 15.30 ZRKAC – mājražotāju tirdziņš

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) Svētes ielā 33 notiek 8. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža, kurā ikviens interesents var iepazīties ar vietējo amatnieku un mājražotāju radītajiem produktiem, kā arī iegādāties tos. Tirdziņš interesentiem būs atvērts līdz pulksten 15.30.

ZRKAC norāda, ka kontaktbiržai šogad pieteikušies ap 150 dalībnieku no Jelgavas, Jelgavas un Ozolnieku novadiem, Dobeles, Bauskas, Tērvetes, Auces, Rīgas, Viesītes, Neretas, Lielvārdes, Rundāles, Aknīstes un citām vietām. Mājražotāji un amatnieki piedāvā dažādus pārtikas produktus, saimniecībā noderīgas lietas, kā arī skaistumlietas. Tirdziņā iespējams iegādāties koka, māla, bišu vaska, papīra, ādas, dzintara, meldru, stikla izstrādājumus, dažāda veida rokdarbus, aksesuārus, šūtus un filcētus tekstilizstrādājumus, konditorejas izstrādājumus, tējas, sulas, sīrupus, sukādes. Tāpat tiek piedāvātas sojas vaska sveces, mandalas, apģērbi ar atstarotājiem, dizaina priekšmeti, ādas kopšanas produkti.

Lai veicinātu radošumu un inovācijas, jau trešo gadu kontaktbiržā tiks noskaidroti radošuma balvas «Ideju spogulis 2018» ieguvēji. Balvu saņēmējus noteiks žūrija, un tās tiks pasniegtas pulksten 15.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti