Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 15 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

«Lidl Latvija» meklē veikala vadītāja vietnieku Jelgavā

Anastasija Miteniece
Jelgavā plānota veikalu «Lidl» celtniecība, un jaunākajā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču sarakstā jau pieteikta pirmā vakance – uzņēmums «Lidl Latvija» meklē mazumtirdzniecības veikala vadītāja vietnieku.

Uzņēmums piedāvā algu no 900 līdz 1100 eiro. Vakancei iespējams pietikties līdz 21. jūnijam, sūtot CV latviešu valodā pa e-pastu hr@lidl.lv. Uzņēmumā norāda, ka komandas komplektēšanas process jau ir sācies un tuvākajā laikā uzņēmums izsludinās arī citas vakances.

NVA sniegtā informācija liecina, ka šobrīd pilsētā ir liels pieprasījums pēc darbiniekiem ražotnēs. Piemēram, moduļkonstrukciju māju celtniecības uzņēmums Ānē «Nordic Homes» šobrīd piedāvā uzreiz vairākas vakances: projekta vadītāja asistentam, santehniķim, palīgstrādniekam, namdarim, flīzētājam un apdares darbu strādniekam. Uzņēmums norāda, ka atalgojums atkarībā no specialitātes ir no 800–2500 eiro. Pēc svētkiem, 2. jūlijā, pulksten 10 NVA Jelgavas filiāles 1. stāva nodarbību telpā uzņēmums aicina ikvienu interesentu uz tikšanos, lai pārrunātu vakanču specifiku, darba kultūru, darba laiku, prasības, kā arī ieguvumus. Tikšanās laikā klātesošie varēs ne vien iepazīties ar uzņēmuma prezentāciju, bet arī aizpildīt pieteikuma anketu.

Savukārt uzņēmums «Rīga Greid», kas Prohorova ielā 1 nodarbojas ar čuguna un tērauda lietņu ražošanu no metāllūžņiem, aicina savā komandā maiņas vecāko, šķirotāju un palīgstrādnieku. Uzņēmums piedāvā atalgojumu no 4,3 līdz 6,5 eiro stundā atkarībā no specialitātes. Pretendentu iesniegumi tiks pieņemti līdz 9. jūlijam. Darbiniekus – mēbeļu montieri, metālapstrādātāju un mehāniķi – meklē arī metālapstrādes uzņēmums SIA «Locitech Production» Viskaļu ielā, piedāvājot interesentiem atalgojumu no 3,5 līdz 4,5 eiro stundā. Vakancēm var pieteikties līdz 3. jūlijam. Arī PET pārstrādes rūpnīca Jelgavā «PET Baltija» Aviācijas ielā aicina komandā šķirotājus un rūpniecisko iekārtu mehāniķa palīgu. Atalgojums šajās pozīcijās ir no 640 un 1000 eiro.

Šobrīd pilsētā izsludināta arī tiesneša palīga vakance Zemgales rajona tiesā Dambja ielā 12, savukārt Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvalde pieteikusi vakances ieslodzījuma vietas vecākajam inspektoram, ieslodzījuma vietas apsargam, kā arī ieslodzījuma vietas uzraugam Palīdzības ielā 3.

Jāpiebilst, ka šobrīd vakances pilsētā ir arī citās nozarēs – līdz ar aktīvu būvniecības sezonu tiek meklēti plaša profila būvnieki, ir pieprasījums pēc pedagogiem pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī pilsētas skolās. Tāpat darbiniekus meklē «Latvijas Pasta» nodaļas Jelgavā, pilsētas Pašvaldības policija, kā arī Jelgavas poliklīnika.

VAKANCES

Foto: Ruslans Antropovs

Viedokļi

Pievienot komentāru