Meklēšanas forma

Skaidras debesis 22 °C Viegls vējš, 3.2 m/s no Z
Trešdiena, 2019. gada 24. JūlijsVārda dienu svin: Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Konkursam «Energoefektīvākā ēka Latvijā» pieteikts nams Vīgriežu ielā

Anastasija Miteniece
Konkursā «Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019» iesniegti 27 pieteikumi – to starpā arī par namu Jelgavā, Vīgriežu ielā 30. Šobrīd konkursa žūrija izskata pieteikumus un drīzumā sāks apsekot objektus to atrašanās vietās. Laureātu paziņošana plānota 20. jūnijā.

Visvairāk pieteikumu – 22 – konkursā saņemti nominācijā «Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā», trīs pieteikumi saņemti nominācijā «Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā. Jaunbūve», bet pa vienam pieteikumam – nominācijās «Energoefektīvākā publiskā ēka Latvijā» un «Energoefektīvākā ražošanas ēka Latvijā».

Jāatgādina, ka nams Vīgriežu ielā 30, kas pieteikts nominācijā «Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā» renovēts 2017. gadā – tā bija pirmā māja Jelgavā, kuras energoefektivitātes paaugstināšana tika veikta ar «Altum» īstenotās valsts energoefektivitātes programmas atbalstu, piesaistot ES finansējumu.

Arī šogad konkursa «Energoefektīvākā ēka Latvijā» mērķis nemainīgi ir veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes un ilgtspējas jomā, īstenojot energoefektīvu ēku būvniecību, atjaunošanu un pārbūvi.

Konkurss «Energoefektīvākā ēka Latvijā» tiek organizēts jau astoto gadu pēc kārtas. To organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un žurnālu «Būvinženieris».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti