Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Mērens vējš, 6 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 23. NovembrisVārda dienu svin: Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

Jūlijā dzīvokļu cenas Jelgavā nav augušas

www.jelgavasvestnesis.lv
No šā gada jūnija dzīvokļu cenas Jelgavā nav augušas – sērijveida dzīvokļa vidējā cena aizvien ir 497 eiro kvadrātmetrā, liecina nekustamā īpašuma aģentūras «Arco Real Estate» jūlija tirgus apskats.

Uzņēmums noskaidrojis, ka šā gada pirmajā pusgadā Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas kopumā pieaugušas par 3,7 procentiem, bet jūnijā un jūlijā šis rādītājs nav audzis. «Vidējā cena tiek noskaidrota, rēķinot pēc dzīvokļu cenām konkrētajā mēnesī uzņēmuma veiktajos darījumos. Jūlija rādītāji liecina, ka tās nav augušas,» stāsta «Arco Real Estate» sertificēta vērtētāja asistente Agita Teile. Viņa gan piebilst: jūlijā pircēji bija ekonomiski pasīvāki un tas, iespējams, saistīts ar karsto laiku. «Jūnijā Jelgavā reģistrēti vairāk nekā 50 veikti darījumi, savukārt jūlijā – vairāk nekā 20. Pieļauju, ka šajā karstajā laikā cilvēki izvēlas doties atvaļinājumā un atlikt formalitāšu kārtošanu,» tā viņa.

A.Teile piebilst, ka uzņēmuma sagatavotajā tirgus apskatā kvadrātmetra vērtība tiek noteikta vidējas kvalitātes sērijveida dzīvokļiem, bet reālā tirgus cena pārsvarā ir augstāka.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti