Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jaunākās vakances: Valsts zemes dienests meklē struktūrvienības vadītāju

www.jelgavasvestnesis.lv
Nodarbinātības valsts aģentūra apkopojusi aktuālās vakances Jelgavā un tās apkaimē. Līdztekus vakancēm citās valsts un pašvaldības iestādēs darbiniekus šobrīd meklē arī Valsts zemes dienests Jelgavā.

Valsts zemes dienests izsludinājis jurista un struktūrvienības vadītāja vakanci. Piedāvātais atalgojums juristam ir līdz 850 eiro, savukārt struktūrvienības vadītājam – līdz 940 eiro.

Liels īpatsvars vakanču ir metālapstrādes jomā – darbiniekus meklē tādi pilsētas metālapstrādes uzņēmumi kā «Steel Pro», «TS Rīga», «Universāls LTD», «Locitech Production», «SFM Latvia» un «CW Technics». Bet vakances ir arī citos pilsētas uzņēmumos, piemēram, «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» aicina darbā ekskavatora vadītāju, dīzeļdzinēju mehāniķi, kravas mašīnas riepu montāžas darbu atslēdznieku, autodiagnostiķi un autoelektriķi.

Vakances ir arī medicīnas, izglītības, tirdzniecības, būvniecības un citās nozarēs. Tāpat ir piedāvājums mazkvalificētam darbaspēkam, piemēram, reģistrētas vairākas sētnieka un apkopēja vakances.

VAKANCES

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti