Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Jaunākās vakances: Valsts zemes dienests meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Valsts zemes dienests (VZD) Akadēmijas ielā 19 izsludinājis vakances VZD Zemgales reģionālas nodaļas Juridiskās daļas vadītājam, juristam, klientu apkalpošanas struktūrvienības vadītāja vietniekam, kā arī konsultantam, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. Vienlaikus 30. maijā SIA «Dinair Filton» aicina potenciālos darba ņēmējus uz tikšanos.

Pretendentiem jebkurai no Valsts zemes dienesta izsludinātajām vakancēm, pieteikuma vēstule dalībai konkursā (pievienojot motivācijas vēstuli, CV un apliecinājumu par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopiju) līdz 13. maijam iespējams nosūtīt pa e-pastu konkurss@vzd.gov.lv. Jāpiebilst, ka apliecinājuma paraugs pieejams Valsts zemes dienesta mājaslapā sadaļā «Vakances»–«Apliecinājums».

Darbinieku meklē arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) – konkursa kārtībā tiek meklēts Jelgavas biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs. Pienākumi šajā amatā ir īstenot inkubatora darbības stratēģiju, veikt inkubatora klientu biznesa ideju vērtēšanu, sniegt konsultācijas uzņēmumiem, veicināt investīciju piesaisti uzņēmuma attīstības nodrošināšanai, iesaistīties mentoru tīkla izveidē, veidot sadarbību ar stratēģiskajiem partneriem, kā arī daudzi citi. Pretendenti var pieteikties vakancei līdz 22. maijam, sūtot pieteikuma vēstuli, CV, kā arī izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai Pērses ielā 2, Rīgā, LV–1442, vai pa e-pastu personals@liaa.gov.lv ar norādi «JBI vecākais projektu vadītājs».

Jāpiebilst, ka šobrīd vairāki pilsētas uzņēmumi meklē darbiniekus metālapstrādes un būvniecības jomā. Viens no tiem – SIA «Dinair Filton»  – 30. maijā pulksten 12 aicina ikvienu interesentu uz tikšanos NVA Jelgavas filiāles nodarbību telpā Skolotāju ielā 3. Tikšanās laikā darba devējs iepazīstinās ar uzņēmumu, darba apstākļiem, pieejamām vakancēm un motivācijas programmu, bet darba meklētājiem būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketu un vienoties par darba iespējām uzņēmumā.

Tāpat šobrīd pieejams plašs vakanču piedāvājums apkalpošanas, tirdzniecības un izglītības jomās.

VAKANCES

Foto: publicitātes/ homebusinessmag.com

Viedokļi

Pievienot komentāru