Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Jaunākās vakances: skolas un bērnudārzi meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Pirmais mācību semestris strauji tuvojas izskaņai, bet vairākas pilsētas izglītības iestādes aizvien meklē pedagogus – pirmsskolas izglītības skolotājus, vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības pedagogus, kā arī interešu izglītības skolotājus, sporta instruktorus un medicīnas māsas, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Šobrīd pilsētas izglītības iestādes aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju, vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības pedagogus angļu valodā un matemātikā, kā arī latviešu valodas un literatūras skolotājus mazākumtautību pamatizglītības programmām. Savukārt bērnudārzā «Kāpēcīši» nepieciešami sporta instruktori peldēšanā. Bērnu un jauniešu centrs «Junda» šogad aicina pievienoties kolektīvam mākslas terapijas speciālistu un interešu izglītības skolotāju tehniskās jaunrades pulciņā. Tāpat pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās vajadzīgas medmāsiņas.

Speciālistus meklē arī pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība». Darbā tiek aicināti ceļu būvinženieris un projektu vadītājs. Tāpat NVA vakanču apkopojums papildināts ar vairākiem jauniem darba piedāvājumiem Jelgavā un tuvākajā apkārtnē. Piemēram, SIA «Martt» aicina darbā estētistu, kosmētiķi un skaistumkopšanas speciālistu. Bet ražotne «Chocolette Confectiorary» piedāvā vakances galvenajam tehnologam un noliktavas darbiniekam. «Jelgavas ūdens» meklē ražošanas kontrolieri, bet uzņēmums «Aigrena» aicina darbā mūrnieku, mežstrādnieku un betonētāju.

Tāpat darba piedāvājumi ir arī veikalu pārdevējiem un konsultantiem, pavāriem, noliktavas darbiniekiem, metinātājiem, būvstrādniekiem, kravas automobiļa vadītājiem, šuvējiem, apsargiem un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru