Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Jaunākās vakances: policija piedāvā darbu sabiedrisko attiecību speciālistam

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts policija Jelgavā aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu, piedāvājot atalgojumu līdz 880 eiro, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. Jāpiebilst, ka darbiniekus meklē arī citas valsts iestādes.

Ieslodzījuma vietu pārvalde izsludinājusi trīs vakances – cietuma apsarga, uzrauga un vecākā inspektora. Atalgojums svārstās no 793 eiro apsargam un uzraugam līdz 1272 eiro vecākajam inspektoram. Savukārt Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra aicina darbā inspektoru, piedāvājot atalgojumu no 795 līdz 1130 eiro.

Vakances joprojām ir celtniecībā, transporta nozarē, tirdzniecībā, izglītībā, medicīnā un dažādos ražošanas uzņēmumos, visvairāk – metālapstrādes, kokapstrādes un pārtikas ražošanas nozarēs. Piemēram, metālapstrādes uzņēmums «CW Technics» Jelgavā aicina darbā metāla konstrukciju atslēdznieku, lokmetinātāju metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG), lokmetinātāju metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG) un lokmetinātāju metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG). Norādītais atalgojums visās vakancēs – 1004 eiro. Rokas metinātāju (MMA) un atslēdznieku meklē «Gaso», savukārt «Latvijas dzelzceļš» piedāvā darbu sliežu ceļu montierim un dzelzceļa celtņa vadītājam.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti