Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.6 m/s no DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

Jaunākās vakances: POIC aicina darbā datorsistēmu administratoru

Anastasija Miteniece
Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrs (POIC) aicina darbā aprites un analīzes nodaļas datorsistēmu un datortīklu administratoru, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Darba pienākumi datorsistēmu un datortīklu administratora amatā ir sistēmu konfigurēšana un uzturēšana, tehniskā atbalsta sniegšana darbiniekiem, IT aprīkojuma uzskaite, dalība IT risinājumu izstrādē un ieviešanā, kā arī informācijas sistēmu reglamentējošo dokumentu izstrāde. Solītais atalgojums šajā amatā ir līdz 1134 eiro. Motivācijas vēstuli, CV, kā arī augstāko izglītību apliecinošu un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus interesenti aicināti nosūtīt POIC līdz 13. oktobrim.

Savukārt LLU Lielajā ielā 2 meklē savā komandā iepirkumu speciālistu. Atalgojums šajā amatā ir 860 eiro. Speciālista pienākumi šajā amatā būs sagatavot būvniecības un ar būvniecību saistīto pakalpojumu iepirkuma procedūru dokumentus, darboties Elektronisko iepirkumu sistēmā, kā arī ievietot informāciju publicēšanai Iepirkuma uzraudzības biroja interneta vietnē. Pieteikšanās vakancei līdz 20. novembrim.

Šobrīd jaunas vakances izsludinātas arī Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvaldē – iestādē Palīdzības ielā 3 tiek meklēts ieslodzījuma vietas vecākais inspektors. Piedāvātais atalgojums – no 1025 līdz 1272 eiro. Savukārt Valsts probācijas dienestā Dobeles ielā 62A izsludināta vakance probācijas speciālistam. Šajā amatā solītais atalgojums ir no 810 līdz 887 eiro. Darbiniekus meklē arī Pārtikas un veterinārais dienests Kristapa Helmaņa ielā 10. Piedāvājot atalgojumu no 805 līdz 830 eiro, tiek meklēti inspektori pārtikas un veterinārajā jomā.

Tāpat pilsētā ir vakances arī virtuves darbiniekiem, jaunsargu instruktoram, metinātājiem, remontstrādniekiem, krāvējiem, intervētājiem, autovadītājiem, juristiem, būvniekiem un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Pilsētsaimniecības» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru