Meklēšanas forma

Skaidras debesis -3 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Jaunākās vakances: «Pilsētsaimniecība» meklē ceļu būvinženieri

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» savai komandai aicina pievienoties ceļu būvinženieri, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Pieteikties ceļa būvinženiera vakancei «Pilsētsaimniecībā» var līdz 29. novembrim. Norādītā amata alga – no 1094 līdz 1241 eiro pirms nodokļu nomaksas. Ceļu būvinženiera galvenajos darba pienākumos ietilpst organizēt un pārraudzīt ar ielu un ietvju uzturēšanu saistītus uzdevumus (ielu un ietvju remontdarbi, lietus ūdens atvade, ielu uzturēšana ziemā un citi), izstrādāt dokumentāciju (specifikāciju) ielu uzturēšanas darbiem, pārraudzīt ielu un ietvju būvdarbu kvalitāti.

Vakances pieejamas arī citās Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās. Piemēram, vairākos pilsētas bērnudārzos tiek meklēti skolotāja palīgi, SIA «Jelgavas autobusu parks» savai komandai aicina pievienoties autobusa šoferus, Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija meklē jaunāko inspektoru, vairākas vakances ir arī SIA «Jelgavas poliklīnika».

Tāpat darbinieki tiek meklēti mazumtirdzniecībā, metālapstrādē, būvniecībā un ēdināšanas nozarē.

VAKANCES

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti