Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Jaunākās vakances: «Pilsētsaimniecība» aicina darbā ceļu būvinženieri un kvalitātes tehniķi

Anastasija Miteniece
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» izsludinājusi divas jaunas vakances ceļu būvinženierim un kvalitātes tehniķim, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums.

Ceļu būvinženiera darba pienākums būs organizēt dažāda veida uzturēšanas darbus, nodrošinot gan Jelgavas pilsētas transporta būvju ikdienas un periodisko uzturēšanu, gan ielu un ietvju mehanizēto tīrīšanu, tostarp uzturēšanu ziemas periodā. Tāpat pienākums būs pārraudzīt būvdarbu kvalitāti ielu un ietvju būvdarbu laikā, izstrādāt darba uzdevumus un tehniskās specifikācijas iepirkumu procedūru organizēšanai par amata kompetencē esošajiem jautājumiem, kā arī sniegt konsultācijas iedzīvotājiem un iestādēm. Prasības pretendentiem ir augstākā izglītība, vēlams profesionālā izglītība inženierzinātņu nozarē, labas datorprasmes, kā arī vēlams būvprakses sertifikāts ceļu būvdarbu būvuzraudzībā. Atalgojums šajā amatā ir no 1094 līdz 1241 eiro.

Savukārt kvalitātes tehniķis tiek aicināts darbā uz noteiktu laiku – pusotru gadu. Galvenie pienākumi šajā amatā būs veikt visu veidu topogrāfisko uzmērīšanu, veikt iepriekš iegūtās topogrāfiskās informācijas pārbaudes, kā arī veikt topogrāfisko plānu un izpilduzmērījumu plānu saskaņošanu ar inženierkomunikāciju turētājiem, kas ir atbildīgi par inženierkomunikācijām teritorijā, kurā veikta topogrāfiskā uzmērīšana. Prasības pretendentiem ir profesionālā vidējā izglītība (var būt arī pēdējo kursu studenti), labas datorprasmes un B kategorijas autovadītāja apliecība. Atalgojums šajā amatā ir no 1011 līdz 1120 eiro. Pieteikties abām vakancēm iespējams līdz 30. augustam.

Jāpiebilst, ka darbiniekus meklē arī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs – iestāde aicina darbā tehnisko strādnieku un galveno speciālistu metodiķi darbā ar CNC iekārtām. Solītais atalgojums šajos amatos variē no 690 līdz 840 eiro, un vakancēm iespējams pieteikties līdz 1. augustam. 

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, pilsētas izglītības iestādes aktīvi meklē pedagogus – šobrīd ir liels pieprasījums pēc pirmsskolas izglītības, kā arī vispārējās vidējās izglītības skolotājiem. Tāpat vakances izsludinātas dažāda profila būvniekiem, apsargiem, virtuves darbiniekiem un viesmīļiem, medicīnas darbiniekiem, kā arī darbiniekiem pilsētas ražotnēs.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru