Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Jaunākās vakances: Pārtikas un veterinārais dienests meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Dienvidzemgales pārvalde Helmaņa ielā 10, Jelgavā, aicina darbā divus inspektorus darbam veterinārās uzraudzības jomā, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

PVD Dienvidzemgales pārvalde izsludinājusi divas vakances – vienu uz nenoteiktu laiku, bet vienu uz laiku līdz 2023. gada 31. decembrim. Darba devējs norāda, ka prasības kandidātiem ir augstākā izglītība veterinārmedicīnā, pieredze profesionālajā jomā, datorlietotāja prasmes, ļoti labas latviešu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas un vēlamas angļu valodas pamatzināšanas. Šajā amatā interesentiem būs jāveic kontroles un uzraudzības funkcijas veterinārās uzraudzības objektos, sniedzot atzinumus un citus dokumentus par normatīvo aktu ievērošanu. Piedāvātais atalgojums šajā amatā ir no 805 līdz 830 eiro. Savukārt pēc nostrādātiem četriem mēnešiem ir iespēja iegūt veselības apdrošināšanas polisi. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta iespējams nosūtīt pa e-pasta adresi konkursi@pvd.gov.lv līdz 16. jūlijam.

Jaunu vakanci izsludinājis arī Valsts probācijas dienests – Zemgales reģiona teritoriālās struktūrvienības Jelgavas 1. nodaļā Dobeles ielā 62A tiek meklēts probācijas speciālists. Pamata pienākumi šajā amatā ir organizēt kriminālsoda un audzinoša rakstura piespiedu līdzekļa izpildi, kontrolēt piespiedu un sabiedriskā darba izpildi, kā arī sagatavot iesniegumus tiesai un pārstāvēt Valsts probācijas dienestu tiesā. Darba devējs piedāvā atalgojumu no 798 līdz 875 eiro, sociālās garantijas, piemaksu pie mēnešalgas par darbu, kas saistīts ar īpašu risku, veselības apdrošināšanas polisi no pirmās darba dienas, kā arī iespēju piemērot elastīgu darba laiku. Pretendenti aicināti pieteikties vakancei līdz 11. jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu mājaslapas www.vpd.gov.lv sadaļā «Aktualitātes/Vakances» un nosūtot to pa e-pastu darbs@vpd.gov.lv.

10 vakances piedāvājumā pilsētā šobrīd ir arī Jelgavas poliklīnikā – tur tiek meklēts ergoterapeits, radiologs (diagnosts), masieris, jurists, datortehniķis, trihologs, fizioterapeits un fizioterapeits Cigun metodes speciālists ar medicīnisko izglītību, kosmētiķis un uztura speciālists.

Tāpat pilsētā ir pieprasījums pēc darbiniekiem pilsētas ražotnēs, būvniekiem, virtuves darbiniekiem un viesmīļiem, pedagogiem, IT speciālistiem, kā arī sezonas darbiniekiem dažāda profila tirdzniecības vietās.

VAKANCES

Foto: PVD

Viedokļi

Pievienot komentāru