Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Jaunākās vakances: pārtikas ražotājiem vajadzīgi darbinieki

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairāki Jelgavas un tuvākās apkaimes pārtikas ražošanas uzņēmumi meklē darbiniekus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. Piemēram, gaļas pārstrādes uzņēmums «HKScan Latvia» aicina darbā tehnologa asistentu, «Latvijas piens» – piena produktu pārstrādātāju, šokolādes rūpnīcā joprojām ir vairākas vakances, arī «Gaļas pārstrādes uzņēmumā «Nākotne»» nepieciešami darbinieki.

Pieprasījums pieaudzis pēc apkopējiem vai sētniekiem. Šādu cilvēku savā kolektīvā aicina, piemēram, gaļas pārstrādes uzņēmums «HKScan Latvia», ražošanas uzņēmums «Skonto Concrete Cladding», uzņēmums «Eco Baltia grupa» Olainē, degvielas uzpildes stacija Jelgavā, veikals «Elvi» Lielajā ielā, bērnudārzs «Vārpiņa» (uz pusslodzi).

Izglītības iestādēs darbā tiek aicināti arī tehniskie strādnieki (bērnudārzā «Lācītis» un 4. sākumskolā), aukle (bērnudārzā «Pasaciņa»), interešu izglītības skolotāji (bērnu un jauniešu centrā «Junda»).

Reģistrētas arī vairākas vakances grāmatvedībā – ēdināšanas uzņēmumā, metālapstrādes uzņēmumā, grāmatvedības birojā, ceļu būves uzņēmumā.

Joprojām ir augsts pieprasījums pēc pavāriem. Piemēram, ēdināšanas uzņēmums «Aitiņlauvas» aicina darbā pavāru, «Viesu līčos» vajadzīgs pavārs un viesmīlis, restorānā bārā «Plate» nepieciešams šefpavārs un brokastu pavārs, tāpat pavāri vajadzīgi veikalos «Rimi» Katoļu un Rīgas ielā, konditoru meklē veikals «Elvi» Rūpniecības ielā, salātu un desertu pavārs vajadzīgs «Silvā».

Parādās arī pirmie piedāvājumi sezonālam darbam – jau tiek meklēti ogu lasītāji vasarā.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja inga. attēls

Labdien. Aprupetaja 54 no Bauskas novada mekle darbu. Ir sertifikats un darba pieredze ar cukura diabeta un pec insulta staigajosiem civekiem. Nav pieredzes ar gulosiem. Pieredze gatavot uzkopt. Varu dzīvot pie klienta majas un aprupet. Stradaju visu darba nedelu.Brivdiena sestdiena ,svediena. Savu Cvuzradisu darba intervija. inga.

Pievienot komentāru