Meklēšanas forma

Apmācies -4 °C Lēns vējš, 3.7 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Jaunākās vakances: pārtikas ražotāji meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Vairāki Jelgavas un tuvākās apkaimes pārtikas ražošanas uzņēmumi meklē darbiniekus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. Šobrīd vakances piedāvā krāvējam, elektrokāra vadītājam, ceha strādniekam, produktu izgatavotājam un tehnologa palīgam.

Vakances pārtikas un dzērienu tehnologa palīgam un gaļas produktu izgatavotājam piedāvā «HKScan Latvia» pilsētas ražotnē Savienības ielā 8. Šajās vakancēs piedāvātais atalgojums ir 900 un 700 eiro mēnesī. Tāpat kolektīvam aicina pievienoties arī «Latvijas piens» – uzņēmums meklē ceha strādnieku elektrokāra vadītāju. Bet «Jelgavas dzirnavas», kas nodarbojas ar graudu pārstrādi, uzglabāšanu un rudzu miltu ražošanu, aicina darbā krāvēju. «Karameļu darbnīca» meklē pārdevēju konsultantu. Tāpat vairākas vakances izsludinājis gaļas pārstrādes uzņēmums «Nākotne» – darbā aicināti pieteikties elektriķis, mehāniķis inženieris un ceha strādnieks.

Pilsētā ir pieprasījums arī pēc medicīnas darbiniekiem. Bērnudārzs «Vārpiņa» meklē medicīnas māsu, bet «Fitosan plus» meklē fizioterapeitu un fizioterapeita palīgu, kā arī ergoterpeitu. Vakanci ergoterapeitam piedāvā arī Jelgavas poliklīnika.

Vairākus darbiniekus meklē arī autotransporta, būvniecības uzņēmumi. Piemēram, SIA «Alvima» aicina darbā kravas automobiļa vadītājus, krāsotāju un būvstrādnieku. Tāpat vairākas vakances ir arī iekārtu operatoriem, ražošanas līnijas speciālistiem un darbiniekiem noliktavās. Jāpiebilst, ka jaunas vakances izsludinājis arī AS «Latvijas Dzelzceļš». Uzņēmums meklē elektrotīklu montieri, sliežu ceļu montieri un automobiļa vadītāju.

Tāpat piedāvājumā Jelgavā ir vakances arī pedagogiem, eksporta speciālistiem, viesu uzņemšanas organizatoram, intervētajam, sociālajam aprūpētājam, grāmatvedim, klientu konsultantam, pārdevējam un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru