Meklēšanas forma

Skaidras debesis 24 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no Z-ZA
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Jaunākās vakances: metālapstrādes uzņēmumi meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairāki metālapstrādes uzņēmumi Jelgavas pilsētā meklē darbiniekus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. SIA «TS Rīga» aicina darbā metālmateriālu metinātāju, «Locitech Production» – metālapstrādātāju, bet SIA «Latvia Industrial Coating» – metālapstrādes iekārtas operatoru.

Ozolnieku novada uzņēmums «Mārupes metālmeistars» darbu piedāvā vēl arī metāla krāsošanas operatoram un smilšstrūklas iekārtas operatoram.

Jāpiebilst, ka vakances izsludinātas arī daudzās citās nozarēs. Piemēram, pilsētā aizvien tiek meklēti pedagogi. Jelgavas Izglītības pārvalde aicina darbā sporta treneri peldēšanā, kurš strādātu bērnudārza «Kāpēcīši» peldbaseinā, tāpat tiek aicināts pirmsskolas izglītības skolotājs un pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs darbam bērnudārzā «Vārpiņa», vispārējās vidējās izglītības skolotājs matemātikā Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā un mākslas terapijas speciālists, kā arī interešu izglītības skolotājs tehniskās jaunrades pulciņā «Jundā».

Tāpat pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» aicina darbā mākslīgo būvju strādnieku, «Jelgavas tipogrāfija» meklē reproiekārtas operatoru, bet Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs – programmētāju. Uzņēmums «CLE Baltic» Peldu ielā 7 aicina darbā administratoru, savukārt AS «Sadales tīkls» – elektrotīklu dispečeri un elektroinženieri.

Darba piedāvājumi ir arī dažāda profila būvniekiem, pavāriem un viesmīļiem, interešu izglītības pedagogiem, aprūpētājiem un sociālajiem darbiniekiem, kā arī medicīnas jomas speciālistiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Oz attēls

Fufelis... Uznemumam 1x gada jauzrada ka mekle darbiniekus, lai nepanem pie dziesmas VID, par apliksnalgam utt... es dariju tapat un nevienu darba nepanemam, jo štati bija pilni... tikai formalitate!!!
Lietotāja inga attēls

Labdien. Aprupetaja 55 no Bauskas novada mekle darbu. Ir sertifikats un ,darba pieredze ar ,cukura diabeta un ,pec insulta staigajosiem civekiem, Nav pieredzes ar, gulosiem. Pieredze gatavot ,uzkopt pec vajadzibas. Stradaju visu darba nedelu. Brivdienas var but ari darba dienas. Varu dzīvot pie Jums. Savu CVuzradisu darba intervija. Ar cienu inga.

Pievienot komentāru