Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Jaunākās vakances: Meklē skolu un bērnudārzu pedagogus

www.jelgavasvestnesis.lv
Lai arī jaunais mācību gads jau ir sācies, vairākās pilsētas izglītības iestādes vēl aizvien tiek meklēti pedagogi – pirmsskolas izglītības skolotāji, vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības pedagogi, kā arī logopēds, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Vakances piedāvā ne vien bērnudārzos un skolās, bet arī universitatē. LLU aicina darbā projektu vadītāju darbam trīs reizes nedēļā uz noteiktu laiku, kā arī elektriķi. Darbiniekus meklē arī dažādas valsts un pašvaldības iestādes. Piemēram, Valsts ieņēmumu dienests aicina darbā inspektoru, bet Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvalde piedāvā darbu ieslodzījuma vietas apsargam, uzraugam un vecākajam inspektoram.

Kapitālsabiedrība «Nekustamā īpašuma pārvalde» aicina darbā remontstrādnieku un elektriķi, bet Jelgavas novada pašvaldība – pašvaldības policijas inspektoru darbam Jelgavā, Pasta ielā 37.

Tāpat Jelgavā vēl joprojām tiek uzrunāti darbinieki dažādās citās jomās – šobrīd darbu piedāvā betonētājam, namdarim, inženiertehnisko būvju brigadierim, būvelektriķim, autoelektriķim, pavāram, viesmīļiem, projekta vadītājam, grāmatvedim, apsargam, fizioterapeitam, ergoterapeitam, darbiniekiem ražotnēs, šuvējam, mežstrādniekam, pedagogiem un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja inga attēls

Labdien. Aprupetaja 55 no Bauskas novada mekle darbu. Ir sertifikats un darba pieredze ar ,cukura diabeta un ,pec insulta staigajosiem civekiem. Nav pieredzes ar gulosiem . Pieredze gatavot uzkopt. Stradaju ar brivdienam. Savu CVuzradisu darba intervija. 20657807 Ar cienu inga.

Pievienot komentāru