Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 6.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jaunākās vakances: meklē jaunsargu instruktorus

Ritma Gaidamoviča
Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs izsludinājis divas jaunsargu instruktora vakances. Viens instruktors nepieciešams Jelgavā, otrs – Jelgavas novadā, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums.

Jaunsargu instruktora amatam Jelgavā un Jelgavas novadā var pieteikties līdz 15. septembrim. Instruktoram tiek piedāvāta alga no 673 līdz 1100 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Ozolnieku novada dome meklē reklāmas struktūrvienības vadītāju/direktoru. Šai vakancei var pieteikties līdz 10. septembrim. Solītā amata alga – 1300 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Lai arī jaunais mācību gads jau ir sācies, joprojām vairākas izglītības iestādes gan mūsu pilsētā, gan arī blakus novados – Jelgavas un Ozolnieku – meklē pedagogus un saimnieciskos darbiniekus. Ievērojams skaits vakanču šobrīd ir pieejams būvniecībā un tirdzniecībā.

VAKANCES

Foto: twitter.com/@Jaunsardze

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja inga attēls

Labdien. Aprupetaja 55 no Bauskas novada mekle darbu. Ir sertifikats un darba pieredze ar cukura diabeta un pec isulta staigajosiem civekiem. Nav pieredzes ar ,gulosiem. Pieredze gatavot uzkopt pec vajadzibas. Stradaju ar brivdienam. Varu dzīvot pie Jums. Savu CVuzradisu darba intervija. .Ar cienu inga.

Pievienot komentāru