Meklēšanas forma

Neliels lietus 14 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no R-DR
Svētdiena, 2019. gada 20. OktobrisVārda dienu svin: Leonīds, Leonīda

Jaunākās vakances: meklē Futbola skolas direktoru

www.jelgavasvestnesis.lv
FK «Jelgava» dibinātajai profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādei «Futbola skola «Jelgava»» tiek meklēts direktors. Pretendenti var pieteikties līdz 26. augustam.

Prasības pretendentam: augstākā pedagoģiskā izglītība, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, zināšanas izglītības un darba tiesisko attiecību jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā un izglītības iestāžu finansēšanas jautājumos, labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, vadības prasmes. Kā priekšrocība tiks uzskatīta A-UEFA futbola trenera kategorijas licence. Piedāvātais atalgojums ir no 1300 eiro. Interesenti CV un motivācijas vēstuli ar iegūtās izglītības apliecinošu dokumentu kopijām var iesūtīt pa e-pastu fkjelgava@gmail.com līdz 26. augusta pulksten 12.

Arī Nodarbinātības valsts aģentūras aktualizētajā vakanču apkopojumā ir daudz darba piedāvājumu izglītības iestādēs – sākot ar aukli, skolotāju, sporta skolotāju, peldēšanas instruktoru un mūzikas skolotāju pirmsskolas izglītības iestādēs un beidzot ar ķīmijas laborantu Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Vēl šobrīd ir plašas darba iespējas transporta nozarē – gan dažādu transportlīdzekļu vadītājiem, gan mehāniķiem, autoelektriķiem, gan strādniekiem transporta ražošanas uzņēmumos. Piemēram, uzņēmums «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» piedāvā darbu ne tikai ceļu būves strādniekiem, bet arī dīzeļdzinēju mehāniķim un kravas automašīnu riepu montierim un autoelektriķim. Savukārt Jelgavas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» meklē ceļu būvinženieri.

VAKANCES

Foto: Ruslans Antropovs

Viedokļi

Pievienot komentāru