Meklēšanas forma

Skaidrs laiks -3 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Pirmdiena, 2019. gada 21. JanvārisVārda dienu svin: Agnese, Agnija, Agne

Jaunākās vakances: meklē darbiniekus ražotnēs

www.jelgavasvestnesis.lv
Uzņēmumi Jelgavā meklē darbiniekus ražotnēs, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums. Darbu piedāvā iekārtu ražošanas operatoram, iesaiņotājiem, elektronikas tehniķim, galdniekiem, kā arī metālapstrādes speciālistiem.

Uzņēmums «Locitech production» piedāvā vakances lokmetinātājam metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG), kā arī slīpētājam. Savukārt uzņēmums «Uavfactory» aicina darbā ceha strādniekus, elektronikas tehniķi un ražošanas tehniķi. Norādītais atalgojums šajās pozīcijās ir 850 eiro. Pilsētas ražotājs «Cross Timber Systems», piedāvājot atalgojumu no 700 līdz 850 eiro, meklē noliktavas darbinieku, produkcijas kontrolieri un koksnes materiālu apstrādātāju. Bet «Dinex Latvia» aicina darbā atslēdznieku. Uzņēmums «Skonto Concrete Cladding», piedāvājot atalgojumu 800 un 850 eiro apmērā, meklē šķidrumu iekārtas operatoru un galdnieku. Tāpat vakances ražotnēs ir arī gāzmetinātājam, ražošanas maiņas vadītājam un palīgstrādniekiem.

Jāpiebilst, ka nemainīgi pieprasīti Jelgavas uzņēmēju vidū ir būvnieki – uzņēmumi meklē mūrniekus, būvgaldniekus, namdari, apdares darbu strādnieku, traktorvadītājus, cauruļvadu montētājus, santehniķus un daudzus citus.

Tāpat piedāvājumā Jelgavā ir vakances arī pedagogiem, eksporta speciālistiem, galvenajam speciālistam metodiķim Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, viesu uzņemšanas organizatoram, ieslodzījuma vietas apsargiem, Valsts Ieņēmuma dienesta inspektoram, intervētajam, sociālajam aprūpētājam, grāmatvedim, pavāram, viesmīlim, ergoterapeitam un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Kam vidējā uz rokas 1000? attēls

Ja «Locitech production» maksātu normālas algas, tad viņiem katru brīdi nevajadzētu darbiniekus

Pievienot komentāru