Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Jaunākās vakances: meklē darbiniekus ražotnēs

www.jelgavasvestnesis.lv
Uzņēmumi Jelgavā meklē darbiniekus ražotnēs, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums. Uzņēmumi «Orkla Confectionery&Snacks Latvija» un «Dinair Filton» 1. un 2. oktobrī aicina interesentus uz tikšanos jeb atlasi ar darba devēju, kur būs iespēja uzzināt par uzņēmumu un tā piedāvātajām vakancēm, kā arī aizpildīt pieteikuma anketu vakancei.

Tikšanās ar «Orkla Confectionery&Snacks Latvija» notiks 1. oktobrī pulksten 10. Uzņēmums šobrīd aktīvi meklē palīgstrādniekus, iesaiņotāju un ražošanas iekārtu operatoru. Savukārt uzņēmums «Dinair Filton» aicina uz tikšanos 2. oktobrī pulksten 10. Šis uzņēmums piedāvā darbu mehāniķim, šūšanas iekārtu operatoram, noliktavas darbiniekam, komplektētājam, datorizētās ciparu vadības (CNC) metālapstrādes darbgaldu operatoram, kā arī locīšanas iekārtas operatoram. Abas tikšanās notiks NVA Jelgavas filiāles nodarbību telpā Skolotāju ielā 3. Jāpiebilst, ka pasākuma laikā darba devējs prezentēs informāciju par uzņēmumu – darba specifiku, darba laiku, vakancēm, prasībām un labumiem. Interesentiem pasākuma laikā būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketu, kā arī uzdot jautājumus darba devējam.

Jāpiebilst, ka darbiniekus meklē arī «Jelgavas tipogrāfija», aicinot darbā papīra un kartona piegriešanas operatoru, noliktavas darbinieku, locīšanas iekārtu operatoru un iespieddarbu pēcapstrādes strādnieku. Savukārt «Latvijas piens» aicina darbā ceha strādnieku, bet ražošanas uzņēmums «Locitech production» – slīpētāju un lokmetinātāju.

Tāpat piedāvājumā Jelgavā ir vakances arī pirmsskolas pedagogiem, mūzikas skolotājam bērnudārzā, vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības skolotājiem, ieslodzījuma vietas apsargam, nekustamā īpašuma aģentam, intervētajam, sociālajam aprūpētājam, būvniekiem, grāmatvedim, pavāram, viesmīlim, ergoterapeitam un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru