Meklēšanas forma

Apmācies 0 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Jaunākās vakances: «Latvijas Pasts» meklē Zemgales reģiona vadītāja vietnieku

Anastasija Miteniece
Uzņēmums «Latvijas Pasts» izsludinājis vakanci uz Zemgales reģiona vadītāja vietnieka amatu – darba vietas adrese ir Katoļu iela 2B, Jelgavā, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Solītais atalgojums Zemgales reģiona vadītāja vietnieka amatā uzņēmumā «Latvijas Pasts» ir 900 eiro. Līdz 13. jūnijam interesenti aicināti sazināties ar darba devēju, sūtot savu CV ar norādi «Zemgales reģiona vadītāja vietnieks» pa e-pastu: cv@pasts.lv vai pa pastu: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000. Jāpiebilst, ka uzņēmums piedāvā vakanci arī pastniekam automašīnas vadītājam uz 0,9 slodzēm.

Jaunas vakances izsludinājušas arī vairākas pilsētas pašvaldības iestādes. Piemēram, Sporta servisa centrs meklē tehnisko strādnieku, Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina darbā asistentu personām ar invaliditāti un psihologu, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs – galveno speciālistu metodiķi metālapstrādes jomā, savukārt Jelgavas Izglītības pārvalde – pirmsskolas, sākumskolas, kā arī vispārējās vidējās izglītības pedagogus.

Tāpat dažādi darba piedāvājumi ir pilsētas ražotnēs, dažādās pilsētas ēdināšanas vietās, kā arī būvniecības jomā. Šobrīd aktuāli arī sezonas darbi.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Linda attēls

Skumīgas algas piedāvājumā. Pastniekam nieka 40-120e

Pievienot komentāru