Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jaunākās vakances: «Latvijas Pasts» meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts akciju sabiedrība «Latvijas Pasts» meklē darbiniekus – Zemgales reģiona vadītāja vietnieku, pasta nodaļas vadītāju Elejā un divus pastniekus automobiļa vadītājus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopojums.

«Latvijas Pasta» Zemgales reģiona vadītāja vietniekam centrālajā pasta nodaļā Katoļu ielā 2B darba pienākumi ir nodrošināt pilnīgu darbības pārraudzību, darba plānošanu, organizēšanu, darba izpildes kontroli un analīzi savā atbildībā esošajās pasta nodaļās un piegādes punktos, kā arī risināt pārraudzībā esošo pasta pakalpojumu sniegšanas vietu un piegādes punktu saimnieciskos jautājumus. Tāpat vadītāja vietnieka amatā ir kontrolēt klientu apkalpošanas standartu ievērošanu pasta nodaļās un piegādes punktos, kā arī vadīt pārraudzībā esošo personālu. Šajā amatā solītais atalgojums ir 900 eiro. Savukārt Elejas pasta nodaļas vadītāja amata pienākumi ir organizēt un nodrošināt pasta nodaļas darbu, kā arī kontrolēt universālā pasta pakalpojuma sniegšanu. Atalgojums šajā pozīcijā ir 500 eiro.

Tāpat pilsētā ir pieprasījums pēc mediķiem. Piemēram, Latvijas Samariešu apvienība Jelgavā meklē aprūpētāju. Interesenti aicināti pieteikties līdz 30. septembrim. Savukārt Jelgavas poliklīnika, piedāvājot atalgojumu 830 eiro apmērā, aicina darbā medicīnas māsu. Par atalgojumu 629–857 eiro apmērā medicīnas māsu aicina darbā arī Valsts sociālās aprūpes centrs «Zemgale» Kalnciema ceļā 10.

Tāpat pilsētā ir vakances arī virtuves darbiniekiem, jaunsargu instruktoram, metinātājiem, remontstrādniekiem, inspektoriem, krāvējiem, autovadītājiem, juristiem, būvniekiem un daudziem citiem. Būtiski uzsvērt, ka viens no darba devējiem – SIA «Girtekos Logistika» – 20. septembrī pulksten 10 aicina darba ņēmējus uz tikšanos. Uzņēmums meklē krāvēju un izstrādājumu marķētāju. Tikšanās laikā NVA darba ņēmējiem būs iespēja iepazīties ar uzņēmuma pārstāvjiem un pretendēt uz vakancēm.

JAUNĀKĀS VAKANCES 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Janqus attēls

Tur jau alga 460 bruto...tas pasts kādu dienu noies pa burbuli...atraduši vergu kantori reklamēt...
Lietotāja Elgavskij  attēls

Iedzīvotājiem arī ir pieprasījums pēc cilvēku cienīgām algām.

Pievienot komentāru