Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Viegls vējš, 2.4 m/s no D-DA
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Jaunākās vakances: «Junda» meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Sākoties jaunajam mācību gadam, vairākas pilsētas izglītības iestādes meklē papildspēkus. Piemēram, bērnu un jauniešu centrs «Junda» izsludinājis uzreiz vairākas vakances un aicina darbā vadītāja vietnieku, nometnes vadītāju, mākslas terapijas speciālistu un kultūras projektu vadītāju, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Galvenie darba pienākumi direktora vietnieka amatā ir sagatavot nometnes vietu «Lediņi» izglītības iestādes vajadzībām, plānot, vadīt un kontrolēt pakļautībā esošo tehnisko darbinieku darbu, nodrošinot saimniecisko darbu izpildi, kā arī plānot, organizēt, vadīt izglītības iestādes pasākumus, akcijas, nometnes, koncertus un citas aktivitātes saskaņā ar darba plānu. Atalgojums šajā amatā ir 920 eiro. Savukārt kultūras projektu vadītāja pienākumi ir plānot organizēt, vadīt pasākumus, akcijas, nometnes, koncertus un citas aktivitātes, saskaņā ar darba plānu un vadītāja norādījumiem, kā arī iniciēt un īstenot inovatīvas, radošas idejas un ar tām saistītus projektus. Atalgojums šajā amatā ir 735 eiro. Nometnes vadītāja, kura atalgojums ir 746 eiro, pienākumi ir sagatavot nometnes vietu «Lediņi» izglītības iestādes vajadzībām, kā arī plānot, vadīt un kontrolēt pakļautībā esošo tehnisko darbinieku darbu. Bet mākslas terapeitam par atalgojumu no 169 eiro, piedāvā vadīt mākslas terapijas stundas bērniem ar īpašām vajadzībām pēcpusdienās, 12 stundas nedēļā.

Tāpat pilsētā un novadā ir pieprasījums pēc latviešu valodas, matemātikas, angļu valodas, ķīmijas, fizikas skolotājiem, kā arī pirmsskolas izglītības pedagogiem.

Plašs vakanču piedāvājums aizvien pieejams ražošanas jomā – piemēram, SIA «Latvijas piens» Langervaldes ielā 7 aicina darbā ceha strādnieku, «PET Baltija» Aviācijas ielā 18 meklē tirdzniecības pārstāvi, AS «Baltijas Gumijas fabrika» Aviācijas ielā 18 piedāvā darbu gumijas ražošanas operatoram. Šajā pašā rūpnieciskajā zonā kokapstrādes tehnologu meklē arī uzņēmums «Cross Timber Systems».

Jāpiebilst, ka pilsētā ir vakances arī virtuves darbiniekiem, jaunsargu instruktoram, metinātājiem, remontstrādniekiem, inspektoriem, krāvējiem, autovadītājiem, juristiem, pasta darbiniekiem, mediķiem un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru