Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no A-ZA
Piektdiena, 2019. gada 15. NovembrisVārda dienu svin: Leopolds, Undīne, Unda

Jaunākās vakances: «Jelgavas ūdens» meklē trīs speciālistus

Ritma Gaidamoviča
Trīs aktuālas vakances šobrīd ir SIA «Jelgavas ūdens» – uzņēmums meklē remontatslēdznieku, vides iekārtu tehniķi un darba aizsardzības vecāko speciālistu, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums. Pavisam NVA Jelgavas filiāles jaunākajā apkopojumā iekļautas 246 vakances dažādās profesijās.

SIA «Jelgavas ūdens» darba aizsardzības vecākā speciālista vakancei var pieteikties līdz 27. augustam, bet remontatslēdznieka un vides iekārtu tehniķa vakancei pieteikumi tiks gaidīti līdz 30. augustam. Remontatslēdzniekam tiek piedāvāta alga no 780 līdz 924 eiro pirms nodokļu nomaksas, vides iekārtu tehniķim – 3,96 eiro stundā, bet darba aizsardzības vecākajam speciālistam – no 600 līdz 900 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Jauni darbinieki šobrīd nepieciešami arī vairākās valsts iestādēs – Valsts ieņēmumu dienestā (VID), Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) un Ieslodzījuma vietu pārvaldē. VID piedāvā darbu galvenajam nodokļu inspektoram, solot algu no 863 līdz 1308 eiro pirms nodokļu nomaksas, un inspektoram valsts ieņēmumu un muitas jomā. Šajā amatā alga – no 748 līdz 1128 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šīm vakancēm interesenti var pieteikties līdz 21. augustam. Savai komandai pievienoties inspektoru aicina arī PVD ar darba vietu Jelgavā. Iestādes piedāvātā alga inspektoram – no 805 līdz 830 eiro. Pieteikumi no interesentiem tiks gaidīti līdz 30. augustam. Jauni darbinieki nepieciešami arī Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvaldē – tiek meklēts ieslodzījuma vietas vecākais inspektors, uzraugs un apsargs ar darba vietu Jelgavas cietumā Palīdzības ielā 3. CV un motivācijas vēstules uz šiem amatiem tiek gaidītas līdz 31. augustam.

Jāpiebilst, ka uzņēmums SIA «Dinair Filton», kas meklē komplektētāju un locīšanas iekārtu operatoru, šodien, 7. augustā, pulksten 12 NVA Jelgavas filiālē rīko tikšanos ar potenciālajiem darbiniekiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Viesis attēls

inga mans telefons zvaniet 20657807
Lietotāja inga attēls

Labdien. Aprupetaja 55 no Bauskas novada mekle darbu. Ir sertifikats un darba pieredze ar cukura diabeta un pec insulta staigajosiem civekiem. Nav pieredzes ar ,gulosiem. Pieredze gatavot u,zkopt pec vajadzibas. Stradaju ar brivdienam. Brivdienas var but ari ,darba dienas. Varu dzīvot pie Jums. Savu Cvuzradisu darba intervija.inga. Lugums nepiedavat to ka ,es pie Jums dzivoju. Tas is nepieklajigi.Stradaju tikai par , naudas atalgojumu dienas maksa 20 eiro diena. inga.

Pievienot komentāru