Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Jaunākās vakances: Jelgavas poliklīnika meklē datorsistēmu administratoru

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas poliklīnika aicina darbā datorsistēmu administratoru – speciālistu, vēlams ar augstāko vai speciālo izglītību IT jomā un iepriekšēju darba pieredzi, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais apkopoto vakanču saraksts.

Pamata darba pienākumi datorsistēmu administratoram ir veikt IS tehniskās infrastruktūras darbības nodrošināšanu, pēc nepieciešamības ieviest jaunas informācijas sistēmas un pakalpojumus, organizēt un veikt lietotāju apmācības, veikt datorsistēmu, datortehnikas un datortīklu darbības pārbaudes, konfigurēšanu, kontroli, uzturēšanu, darbības uzlabošanu, kā arī rezerves kopiju veidošanu un pārbaudi. Darba devējs piedāvā stabilu atalgojumu no 1110 eiro pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas, kā arī veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada. Tāpat speciālistam būs iespēja paaugstināt savu kvalifikāciju, apmeklējot kursus, seminārus un konferences. Lai pieteiktos vakancei, CV un motivācijas vēstuli, kā arī izglītību apliecinoša dokumenta kopiju iespējams sūtīt pa e-pastu jp@jp.lv vai iesniegt personīgi Sudrabu Edžus ielā 10, Jelgavā, 412. kabinetā.

Vairākās pilsētas un valsts iestādēs tiek meklēti arī specializēti tehniskie darbinieki. Piemēram, pārvaldnieks SIA «Nebruk Jelgava» meklē santehniķi, bet AS «Gaso» – atslēdznieku. Savukārt «Latvijas dzelzceļš» aicina darbā kontakttīklu elektromontieri.

Jāpiebilst, ka NVA apkopotajā vakanču sarakstā pieteiktas arī dažādas citas vakances medicīnas, izglītības, ražošanas un apkalpošanas jomās. Piemēram, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Jelgavā meklē ārsta palīgu feldšeri – darba devēja solītais atalgojums šajā amatā ir ap 1300 eiro. Tāpat darbinieku meklē Jaunsardzes un informācijas centrs – Jelgavā izsludināta vakance jaunsargu instruktoram. Savukārt uzņēmums «Skonto Concrete Cladding» izsludinājis vakances projektēšanas inženierim un būvniecības tāmju inženierim.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Kartupelis attēls

Labāk tur nepiesakaties! Kāpēc labi darbinieki no poliklīnikas iet prom? Izvērtēt vajadzētu vadītājas darbu...

Pievienot komentāru