Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 8 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 20. SeptembrisVārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna

Jaunākās vakances: Jelgavas poliklīnika aicina darbā speciālistus

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas poliklīnika meklē speciālistus dažādās jomās – masieri, oftalmologu, trihologu, fizioterapeitu, fizioterapeitu cigun metodes speciālistu, kosmētiķi, radiologu un juristu.

Lai iepazītos ar Jelgavas poliklīnikas vakancēm – atalgojuma apmēru, prasībām kandidātiem un darba devēja piedāvājumu –, interesenti aicināti skatīt vakanču sadaļu mājaslapā jp.lv. Lai pieteiktos jebkurai no vakancēm, kandidāti aicināti sūtīt CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas pa e-pastu jp@jp.lv vai iesniegt personīgi Sudrabu Edžus ielā 10, Jelgavā, 412. kabinetā.

Uzreiz vairākas vakances Jelgavā izsludinājis arī ēdināšanas uzņēmums «Viktorija B», piedāvājot darbu virtuves darbiniekam, konditoram un bufetes pārdevējam. Savukārt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums «Jelgavas komunālie pakalpojumi» meklē traktortehnikas vadītāju un atkritumvedēja vadītāju. Virkne jaunu vakanču pieejamas arī būvniecības jomā. Piemēram, «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» aicina darbā kravas automobiļa vadītāju, ekskavatora vadītāju, inženiertehnisko būvju remonta strādnieku, ceļa būves palīgstrādnieku, kā arī būvdarba vadītāja palīgu. SIA «Konceps AJ» meklē ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montētāju un inženierkomunikāciju montētāju, bet SIA «Aspekt-V» – ekskavatora vadītāju un bruģētāju.

Tāpat šobrīd pieejams plašs vakanču piedāvājums apkalpošanas, tirdzniecības un rūpniecības jomās.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru