Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Jaunākās vakances: Jelgavas pašvaldība aicina darbā juristu

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Administratīvās pārvaldes Juridiskā sektora jurista amata vietu uz noteiktu laiku, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Jurista pienākumi pašvaldībā ir veikt pašvaldības dokumentu projektu tiesiskuma pārbaudi, izstrādāt dokumentu projektus, sniegt juridiska rakstura konsultācijas Jelgavas pašvaldības darbiniekiem un apmeklētājiem, sagatavot atbildes uz iesniegumiem un sūdzībām, kā arī pārstāvēt pašvaldības intereses tiesu instancēs, valsts un pašvaldību institūcijās. Galvenās prasības pretendentam ir otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs, vismaz trīs gadu juridiskā darba pieredze, zināšanas administratīvajās tiesībās un pašvaldību tiesībās un prasme lietot teorētiskās zināšanas praksē. Paredzētā mēnešalgas amplitūda ir no 1175 līdz 1382 eiro. Pieteikuma dokumenti pretendentiem jāiesniedz Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Administratīvās pārvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, 131. kabinetā slēgtā aploksnē ar norādi «Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Administratīvās pārvaldes Juridiskā sektora jurista amata konkursam».

Darbiniekus meklē arī citas Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes un uzņēmumi. Piemēram, Jelgavas Izglītības pārvalde meklē grāmatvedi, pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju un vispārējās izglītības skolotāju matemātikā. Bet Jelgavas Sociālo lietu pārvalde piedāvā vakanci veselības veicināšanas koordinatoram, kā arī psihologiem. Savukārt Jelgavas tehnikums aicina darbā karjeras konsultantu un sociālo pedagogu.

Jāpiebilst, ka NVA apkopotajā vakanču sarakstā pieteiktas arī dažādas jaunas vakances medicīnas, izglītības, ražošanas un apkalpošanas jomās. Piemēram, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Jelgavā meklē ārsta palīgu feldšeri – darba devēja solītais atalgojums šajā amatā ir ap 1300 eiro. Tāpat darbinieku meklē Jaunsardzes un informācijas centrs – Jelgavā izsludināta vakance jaunsargu instruktoram. Savukārt uzņēmums «Skonto Concrete Cladding» izsludinājis vakances projektēšanas inženierim un būvniecības tāmju inženierim.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru