Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 6.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jaunākās vakances: Jelgavas Biznesa inkubators meklē projektu vadītāju

Anastasija Miteniece
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubatorā konkursa kārtībā tiek meklēts vecākais projektu vadītājs, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Pienākumi vecakā projektu vadītāja amatā ir īstenot inkubatora darbības stratēģiju, veikt inkubatora klientu biznesa ideju vērtēšanu, sniegt konsultācijas uzņēmumiem, veicināt investīciju piesaisti uzņēmuma attīstības nodrošināšanai, iesaistīties mentoru tīkla izveidē, veidot sadarbību ar stratēģiskajiem partneriem, kā arī daudzi citi. Pretendenti var pieteikties vakancei līdz 22. maijam, sūtot pieteikuma vēstuli, CV, kā arī izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu pa pastu LIAA Personāla vadības nodaļai Pērses ielā 2, Rīgā, LV–1442, vai pa e-pastu personals@liaa.gov.lv ar norādi «JBI vecākais projektu vadītājs».

Tāpat aktīvajā būvniecības sezonā pilsētas uzņēmumi meklē būvniekus – SIA «Ekspro» meklē sausās būves montētāju, krāsotāju un ēku celtnieku. «Aspekt–V» aicina darbā ekskavatora vadītāju un bruģētāju, savukārt «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» – ekskavatora vadītāju, inženiertehnisko būvju remonta strādnieku, kā arī ceļa būves palīgstrādnieku.

Jāpiebilst, ka šobrīd vairāki pilsētas uzņēmumi meklē darbiniekus arī ēdināšanas jomā, tostarp, sezonālos darbiniekus. Piemēram, SIA «Viktorija B» aicina darbā virtuves darbinieku, konditoru un bufetes pārdevēju. Savukārt «Tiamo grupa» meklē divus pavārus, divus pavāra palīgus, kā arī bārmeņus.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru