Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. FebruārisVārda dienu svin: Kora, Kintija

Jaunākās vakances: ēdināšanas uzņēmumi meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Aktualizētajā Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojumā pieaudzis brīvo darba vietu skaits ēdināšanas uzņēmumos – šobrīd pilsētā ir pieprasījums pēc pavāriem, konditoriem un palīgiem virtuvē.

«Silva» aicina darbā pavāru un bufetes pārdevēju. Tāpat vakanci pavāram piedāvā arī uzņēmums «New Delhi foods» un pilsētas ēdinātājs «Taste of India». Pasta ielas kafejnīcā meklē gan šefpavāru, gan pavāru. Kondetoreja «Dzirkstele» izsludinājusi konditora vakanci, savukārt pilsētas ēdinātājs Āzijas restorāns SIA «Dragon CN» Akadēmijas ielā piedāvā darbu viesmīlim.

Pilsētā pieaudzis pieprasījums arī pēc darbiniekiem citās jomās. Piemēra SIA «Fitosan» izsludinājis uzreiz vairākas vakances fizioterapeitiem, fizioterapeita palīgam un ergoterapeitam. Uzreiz vairākus darbiniekus meklē arī autotransporta, būvniecības uzņēmumi, kā arī pilsētas ražotnes. Piemēram, SIA «Alvima» aicina darbā kravas automobiļa vadītājus, krāsotāju un būvstrādnieku. «JA celtnieks» meklē namdari un apmetēju. Bet SIA «Ekspro» – ēku celtnieku, sausās būves montētāju un ēku celtnieku. Tāpat vairākas vakances ir arī iekārtu operatoriem, ražošanas līnijas speciālistiem un darbiniekiem noliktavās. Jāpiebilst, ka jaunas vakances izsludinājis arī AS «Latvijas Dzelzceļš». Uzņēmums meklē elektrotīklu montieri, sliežu ceļu montieri un automobiļa vadītāju.

Tāpat piedāvājumā Jelgavā ir vakances arī pedagogiem, eksporta speciālistiem, viesu uzņemšanas organizatoram, intervētajam, sociālajam aprūpētājam, grāmatvedim, klientu konsultantam, pārdevējam un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēsteša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Sandija attēls

Neviens nenovērtē smago pavāra darbu un atmet grašus-tamdēļ vairs nav jābrīnās,ka šajā profesijā tādās ēstuvēs vairs nav kas strādā.Stundas garas,darbs smags,bet alga ap 400 eiro uz rokas.Vecie pavāri būs savu laiku nokalpojuši,bet jaunie pavāri tiek tikai tendēti uz smalkiem restorāniem.Skolu,slimnīcu,bērnudārzu un kafejnīcu pavāri ir zemāki atalgojumā par apkopēju...Drīz šajās iestādēs nebūs pavāru,kas strādā,jo tur joprojām strādā 40-60 gadnieces,kas strādā arī samierinoties ar mazo atalgojum

Pievienot komentāru