Meklēšanas forma

Lietus 5 °C Mērens vējš, 7 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Jaunākās vakances: būvniecības uzņēmumi meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Pilsētā audzis pieprasījums pēc dažāda profila būvniekiem. Uzņēmēji aicina darbā mūrniekus, flīzētājus, krāsotājus, bruģētājus, cauruļvadu montētājus, kā arī būvdarbu vadītāju un tā palīgu, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Šobrīd pilsētā ir pieprasījums pēc darbiniekiem dažāda profila būvniecības darbiem. Piemēram, uzņēmums «RERE VIDE», kas šobrīd strādā Loka maģistrālē, aicina pievienoties savai komandai cauruļvadu montētāju. Piedāvātais atalgojums ir no 900 eiro, un pieteikties vakancei iespējams līdz 25. jūlijam. Šobrīd turpinās remontdarbi arī Jelgavas pilī un uzņēmums «ARMS Group», kas strādā būvobjektā, aicina darbā būvdarbu vadītāja palīgu. Piedāvātais atalgojums šajā darbavietā variē no 1100 līdz 1400 eiro, bet pieteikšanās termiņš ir līdz 12. jūlijam. Savukārt «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», piedāvājot atalgojumu 1000 eiro apmērā, meklē ekskavatora vadītāju, inženiertehnisko būvju remonta strādnieku un ceļa būves palīgstrādnieku. Jaunas vakances izsludinājis arī būvniecības uzņēmums «BPS Pilsēta» – interesentiem, kuri gatavi strādāt visā Latvijā – šobrīd objektos Jelgavā, Olainē, Jaunolainē un Ķekavā –, piedāvā pieteikties krāsotāja, būvstrādnieka, apmetēja, namdara, kā arī mūrnieka vakancēm.

Darbiniekus Jelgavā aizvien aktīvi meklē pilsētas Pašvaldības policija – iestādē ir darbs jaunākajam un vecākajam inspektoram. Abām vakancēm iespējams pieteikties līdz 23. jūlijam. Vecākajam inspektoram tiek piedāvāta bruto alga no 812 eiro, bet jaunākajam – no 555 eiro mēnesī.

Četras vakances izsludinājusi valsts akciju sabiedrība «Latvijas pasts», kas meklē Zemgales reģiona vadītāja vietnieku, pasta nodaļas vadītāju Elejā un divus pastniekus automobiļa vadītājus. Vienam būs jāapkalpo Valgundes pagasts, otram – Jelgavas novada Mežciems, kā arī pilsētā Romas ielas rajons.

Tāpat pilsētā ir pieprasījums pēc darbiniekiem pilsētas ražotnēs, virtuves darbiniekiem un viesmīļiem, pedagogiem, IT speciālistiem, kā arī sezonas darbiniekiem dažāda profila tirdzniecības vietās.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Aigars attēls

Kāda jēga ka meklē,ja nevar samaksāt nolīgto algu .Cipari jau lieli,bet kad jāsāk maksāt, tad nekā.....

Pievienot komentāru